Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert irigykedem? Mar eleg volt.

Miert irigykedem? Mar eleg volt.

Figyelt kérdés

A korulottem levo embereknek mar megvan mindene sulira..ruha..cipo..tancuccok..taska..

Nekem pedig semmi..nincsenek meno,markas szar poloim,nincs vanscipom,nincs yolosapkam,nincs sok csogatyam,ezert arra szamitok hogy az iskolaban levo szar es klonozott tarsadalom lenez mint a tragyat.

Penzem meg nincs. Kiraly.

Tippeket kerek mert mar megolok mindenkit szakaszon vagyok. Koszonom.


2015. aug. 19. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezért így megőrülni? :D Nekem is csomó kínai cuccom van :D Nem értem ebbe mi a ciki... :)
2015. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az haver..csak..nemtudom..rossz erzes.
2015. aug. 19. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És a tanulmányi eredményeid milyenek? Én kb. az voltam 10 éve mint te, de sokat tanultam és most majdnem heti szinten keresek annyit mint az akkori legmenőbb srácok most havonta.
2015. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyit tennék még hozzá, hogy a csodában ne bízz, nem lesz hirtelen annyi pénzed a semmiből, hogy jó cuccokat tudjál venni. Eleve, ha belegondolsz, akiket látsz, azoknak is a szüleik keresnek jól, nem ők dolgoznak meg a pénzért.


Amit most tudsz tenni az az hogy tanulsz és 10 év múlva jobb életed lesz vagy sírsz egy életen át hogy milyen sz-r minden.

2015. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hármas és négyes hozzászólását osztom! (:


,,Arról nem tehetsz, ha szegénynek születtél. De ha szegényen is halsz meg, arról már igen. ..."


Belátod,hogy ők csak klónok ,de Te is ilyen másolat akarnál lenni? Elvegyülni? Egy senkivé válni?

Fojtsd vissza az irigységet, és helyezd ezt a problémát "misszióddá" . Motiváljon,hogy Te is ilyen márkás cókmókba szeretnél bebugyolálódni. Tanulj, hogy megfelelő munkahelyet szerezz,ahol a keresetedből mindezt meg tudd majd venni.

Elsőkből lesznek az utolsók,tudod. Nekik most van meg,neked később lesz. Ők elszánják magukat, és a porba hullnak. Te erősen küzdesz,és a fellegekben jársz majd. :D

Remélem érted,hogy hova szeretnék kilyukadni.

Persze,tudom ,hogy fáj, nem érted,hogy Te miért nem kapod meg mindazt ,amit ők. Nem érted,hogy ők mivel szolgáltak rá,és Te mivel nem. A kirekesztettségtől is félsz ,de gondolj bele.. Kellenek ők neked? Nagyképű fráterek,akiket a szüleik pénze tesz emberré,nem más?

Csak fel a fejjel!

Még én se vásároltam be..Fárasztó. Mindenről lebeszélnek ,majd olyan dolgokat tukmálnak rám,amiket később megbánok,hogy megvettem. Ez igazándiből velük sincs másképp. Mind a média és a társadalmi elvárások biztatják arra a "klónokat" ,hogy legyenek azzá,amik.

2015. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tejoeg sracok *-*

3adik kommentelo,4-es 5-os tanulooo vagyok,ev vegen nem lett harmasom semmibol,szerencsere.

Hat,itt jon igazandibol a gaz,hogy,nem is az,hogy akarom a cuccokat,csak nem akarom hogy lenezzenek,es ertitek.

Anyukam sajnos 3eve meghalt rakban,en pedig meg nem keresek sok penzt,most voltam nyari munkan,ott kerestem egy 5000est es csokolom,faterkam meg sajnos a hugommal nehezen tart el.

Szoval,koszonom szepen a hozzaszolasokat:)

2015. aug. 19. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szegénykém. :((

Részvétem és kitartást!

Remélem,sokra viszed majd!


Nálunk senki se nézi le a hátrányosabb helyzetűeket az iskolában,sőt. Éppen ellenkezőleg.

Nem hiszem,hogy ez végett orrolnának majd rád.

Okos,tehetséges vagy,és több nem is kell. :)

2015. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jóindulatú vagy:)

És te is remélem sokra viszed/viszed majd:)

És köszönök mindent ^-^

2015. aug. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!