Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha valakit...

Csak engem zavar, ha valakit sztárolnak azért, mert jól néz ki? (Főleg nőket)

Figyelt kérdés

Egyszerűen zavar, hogy, ha valaki jól néz ki, szép, akkor mindenki rá szenteli a figyelmet, előnyben részesítik, sztárolják, miközben nem is tett semmit, csak olyannak született. Haverjaim is ezt csinálják teljesen átlagos, nem híres közeli ismerős lányokkal, teljesen odáig vannak tőlük, már csak akkor, ha látják is őket. Bosszant ez, mert más hajthat, tehet bármit, akkor sem fog akkora figyelmet kapni, mint az, aki olyannak született.

Nem irigy vagyok vagy ilyesmi, csak megvetem ezt a dolgot, hogy mindent megadnak valakinek azért, mert jól néz ki. Én vagyok így ezzel csak?


2015. aug. 20. 23:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt szeretem még, amikor utána engem hülyéznek le, hogy nem nézem velük vagy nem istenítem az adott nőt/lányt.
2015. aug. 20. 23:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged. De igazából csak akkor sztárolják a szép embereket ha azok pluszba még menőn is öltöznek, csőgatya, cicivillantós cuccok, szűk toppok, seggemkivan shortok, ilyesmi. :D Jártam fotózásokra, különleges arcom van, gondolom szép is, de átlagosan öltözködöm, kardigán, póló, tornacipő, egy megszokott nyaklánc... semmi extravagáns, mégsem értem voltak oda a fiúk hanem a Pirikéért aki 20.000-es nadrágot hordott a 15.000-es fölsőjével, mondanom sem kell mindkét darab pirinyó volt, keveset takart. :D
2015. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na, az ilyet, mint te, tisztelni tudom.

Igazából, most, hogy belegondolok, az egész facebook ebből áll.. Minden szebb lánynak több száz lájk egy képen és már valakinek érzi magát, közben semmit nem tett le.

2015. aug. 21. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tömegek vannak, akik hanyatt esnek az ilyen "szép" emberektől, addig megteszik.

Csak hát a szép emberek eleinte nem látják, hogy kb ugyanennyi utálójuk is van, bizonyos közegbe bekerülve kifejezetten hátrány lesz nekik a külsejük.

Eleinte én is oda voltam az ilyen emberekért, de miután rájöttem, hogy mind csak egy önimádó, egosita, elutasító, rideg valami, nagyon megutáltam őket.

Csak idő kell, míg erre rájön az ember.

2015. aug. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző beletrafált. Bizonyos körökben az ilyet úgy rakják ki, mint macskát....

Bár gondolom még iskolás vagy. Facebook....

Az ismerőseim igazolványképet tesznek profilképnek, mert más ciki lenne az ő esetében. Erről ennyit.

24n

2015. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha volna olyan lány,nő aki szeretné hogy úgy bánjanak vele mint egy sztárral irjon rám!!!!
2015. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincs kint kép, aki ismer, az tudja ki vagyok, pedig nem vagyok csúnya, semmi gond nincs velem. Igen, iskolás vagyok, főiskolás.

De igen, ez csak az átlag, proli polgárok egyik hétköznapi dolga, a kicsit intelligens ember nem ragad le valakinél azért, mert szép.

2015. aug. 21. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!