Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülye ötlet...

Szerintetek is hülye ötlet tőlem, amit kitaláltam? Az anyám nagyon ellenzi

Figyelt kérdés

Van egy jó internetes haverom, akit személyesen még nem ismerek, de interneten már 2-3 éve, szóval ideje lenne egy személyes találkozónak. Én egy kisvárosban élek, ő meg egy kb. 100 km-re lévő megyeszékhelyen, de csak egy átszállással el tudnék oda jutni, nem bonyolult. És bár nincsenek jó kapcsolatépítő képességeim, vele jó a kapcsolatom, talán mert még hasonlítunk is egymásra, és ugyanaz érdekel minket. Megbízok benne már így 2-3 év után azért eléggé. Mondjuk egy dolog furcsa, hogy nagyon azt akarja, hogy én menjek oda, ő nem jönne el hozzám.

Az anyám szerint ez veszélyes, bárki lehet az, bárhova elvihet és kitudja mit csinálna velem, de azért én ennél jobban ismerem már, még interneten keresztül is. Nyilván nem belerohannék ész nélkül a veszélybe.


Szerintetek is hülyeség, amit kitaláltam, hogy így elmennék hozzá, a városába egyedül?

19/F


2015. aug. 21. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy megyeszékhelyen azért több mindent lehet csinálni, mint egy akármelyik kisvárosban, plusz lehet pl. nincsen pénze utazni éppen. 19 éves pasi vagy könyörgöm, megvédeni már csak megtudod magad.
2015. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudod a nevét, facebookon megtaláltad? Ő erőlteti a találkozót? Felnézel rá vagy "egyenrangúak" vagytok a beszélgetésekben?
2015. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mintha csak a fiam írta volna, de ő 13 éves volt amikor pont ilyen történt vele.


Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy családilag elmentünk pár napra arra a megyeszékhelyre, aztán amíg a család többi tagja bejárta a várost, addig a srácok ismerkedtek egymással, és teljesen magukban kószáltak városszerte. Csak egyszer találkoztunk velük, amikor elfogyott a költőpénzük. Amúgy nem szóltunk bele semmibe.


Viszont te már 19 vagy, jogilag felnőtt, remélhetőleg van annyi eszed, hogy nem csinálsz hülyeséget!

2015. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19 éves fiúként miért ne mehetnél? Gondolom, nappal találkoznátok, nyilvános helyen, nem több napra akarsz odamenni. Vannak veszélyei az internetes ismerkedésnek, de ezeket ki lehet küszöbölni, és nagyfiú vagy, csak tudsz magadra vigyázni.
2015. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal kést,boxert aztán hajrá,mehet a buli 😂
2015. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én lány létemre 15 éves koromban elmentem egyedül egy nagyvárosba találkozni egy sráccal, akivel évek óta neten beszéltünk. Semmit nem ismertem a városban, senkit és mivel tudtam, hogy ellenezték volna, egy felnőttnek sem szóltam hova megyek, egy barátnőm volt az alibi. Na, az hülyeség és merész dolog volt így!! Szerencsére jól sikerült a tali, rendes volt a srác, de így utólag 5 évvel később gondoltam bele, hogy nagy baj is történhetett volna és milyen felelőtlen voltam....

De te 19 éves férfi vagy. Csak van annyi kurázsi benned, hogy megvédd magad. Nem kell a lakására menned, üljetek be vmi kávézóba vagy sörözőbe dumálni, legyetek nyilvános helyen emberek közt. Csak nem fog megenni a haverod ;)

2015. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én így ismertem meg a páromat 20 évesen, cirka 270 km-et utaztam :)
2015. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6os, 7es válaszokkal hasonló az esetem, jól sült el az ilyen találkozó :D
2015. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülyeség. A távolság sem nagy.


Amm 2-3 év alatt csak írásban kommunikáltatok? Én egy percig sem aggódnék, ha ennyi ideje ismernék valakit, akivel folyamatosan beszélek skype-on, teamspeak-en vagy valamin.

2015. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De azért jobb tartani, mint megijedni! 2-3 évig nem kizárt, hogy a jó oldalát mutatja 19 fiú, azért vigyázz, és nem árt felmérni a terepet és a beszélgetőpartnert! Sok sikert! rendőrséghez kicsit értek.
2015. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!