Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek milyen emberek?

Ezek milyen emberek?

Figyelt kérdés

Sokan biztos nem ismerik, de van a Twitch Tv, ahol élőben lehet nézni játékokat, bajnokságokat és lehet fizetni azért nagyobb csatornákra, hogy feliratkozz és tudj chatelni. Van olyan csatorna, ahol 1400Ft a havi feliratkozásra a pénz és azért fizetsz annyi pénzt, hogy tudj chatelni a többiekkel és használhatsz hangulatjeleket. Én soha nem fizetnék ilyenért, de ez mindegy is.

A chaten, ezek a feliratkozott emberek beszélgetnek és szidják azokat, akik csak nézik a közvetítést és proliknak nevezik őket. Nincs egymás után 5 olyan komment, ahol ne szidnák őket vagy ne provokálnák valamivel. Értitek? 1400Ft-ért feliratkoznak csak azért, hogy beszélgethessenek és szidják azokat akik nem iratkoznak fel. :D Ehhez milyen embernek kell lenni? Mellesleg általában azok csinálják ezt, akik anyu/apu pénzén vesznek neten minden felesleges baromságot, például játékokban fegyvereket és ruhát és hasonlókat. De szerintük azok a prolik, akik nézik a meccset és nem iratkoznak fel egy amúgy is milliárdos cég Televíziójára.


2015. aug. 22. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
És egy mennyire különbözik azoktól, akik a tv előtt bámulják az Éjjel nappal Budapesthez hasonló színvonalas produkciókat és pletykálják ki barátok közt? Ezekből is rengeteg van, és kb ugyan az, amit te itt írsz.
2015. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, hogyan nézheti valaki órák hosszán keresztül azt, hogy más játszik?
2015. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezek profik, most is majdnem egy millióan nézik őket. Szinte irreális reflexeik vannak, érdekes nézni. :)

Persze első, az is ugyan ez, csak ők nem fizetnek azért, hogy hülyének nézessék magukat.

2015. aug. 22. 13:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez olyan, hogy valaki megteheti, hogy kidob az ablakon 1400-at, aztán a többi embert szidja és nézi le, amiért ők nem pazarolják és dobálják ki ilyen baromságokra a pénzt.. :D
2015. aug. 22. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugaton ez a pénz semmi, míg te azt számolgatod hogy megéri-e 1500 forintot kiadni erre, addig a másik oldalon az ingyen kapott 35-40 eurós értékű ajándékot is sorban veszik a piacon. Ha felrakod a piros 100-300 eurós fegyver skineket, azt is elviszik, pedig az csak egy színes fegyver egy játékban, itt meg egyhavi magyar fizetés.

Ott, ahol magas az életszínvonal, ott a szórakozásra is jobban költenek és fel sem merül hogy bennük hogy 5 eurós előfizetés az tényleg összeg-e.

2015. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, már egy éve benne vagyok ebben. Nyertem már én is 9€ értékű skint, felraktam fogadásra és el is buktam és tiszta ideg voltam miatta. Szoktam néha nézni pasha,olof streamet és 500-1000 eurókat ruletteznek el.. :) Sőt, nem csak ők, hanem noname emberek is.
2015. aug. 22. 14:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Még azon szoktam a fejem fogni, hogy nova-kala rangú emberek 300€-s késsel játszanak, meg asiimovokkal. Nekem egy skinem sincs globalként.. :D
2015. aug. 22. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!