Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha alapbol nem vagyok az a...

Ha alapbol nem vagyok az a mindenkivel osszeallos tipus, hogy valtozzak meg?

Figyelt kérdés

Elegem van abbol, hogy az igazit varom, es hiszek a szerelemben. Mindenki kikezd a ferfiakkal, kihasznalja oket, kavar veluk, senki nem tervez hosszutavra. A ferfiak meg ugysem. En is igy akarok elni, mit tegyek, mint valtoztassak? Hogy eljek?

22L


2015. aug. 22. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én majd hosszútávra szeretnék tervezni, ha lesz barátnőm...

19F

2015. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 eznemlényeges ***** válasza:
Menj oda egy csendesebb sráchoz, ők(mint én) hosszútávra tervezünk.(többségben) Próbálj kezdeményezni, menj oda hozzá, köszönj neki, kezdj el beszélgetni vele.
2015. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hosszútávra tervezek és azért mert eddig nem "kellettem" senkinek, még nem fogok és nem is akarok megváltozni!
2015. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj, en nem azt mondtam, hogy nem kellettem senkinek... Csak nekem nem kellettek ok.
2015. aug. 22. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A türelem mindig férfit terem:) Én türelmes lennék a helyedben, mert a kapkodás mindig a bukás előszobája.
2015. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!