Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyk-n ki a legnagyobb T. O. P...

Gyk-n ki a legnagyobb T. O. P fan? Vagy BigBang? Túl tottok szárnyalni?

Figyelt kérdés

Engem nem hiszem hogy tul tottok szárnyalni...vagy mégis? :)


I


L

O

V

E


T

.

O

.

P


A

N

D


B

I

G

B

A

N

G




2015. aug. 22. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az a tottok?
2015. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mmost vettem észre bocs XDDDD TUDTOK! Az androidos billentyűzetek gyönyöre :D de innentől ebbe ne kössetek bele!
2015. aug. 22. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

I


L

O

V

E


V

O

D

K

A


❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2015. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kakaó39 ***** válasza:
100%

Ezt már gáznak tartom. Mi a fenéért versengsz? Mit nyersz vele? És kinek mutatod meg h mennyire szereted őket? Úgyse ismersz senki válaszolót.

Annyira fölösleges. Hány éves is vagy?

Ennyire unalmas az életed? Egyébként meg ezzel nem lehet versenyezni mert mindenki máshogy szeret. Lehet hogy te így, más csendben és nem beszél róla. De örülök h szereted őket mert baromi jók.

2015. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát te hüly e vagy. Az ugy meg se fordult az kis nemlétező agyadban, hogy ezt azért kérdnyomorekezem hogy ki rajongo még a gyakorikérdésen...nymorék
2015. aug. 23. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én G-Dragon fan vagyok.*o* Tabi csak a második helyen áll a Big Bang-ben nálam. :DDDD
2015. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!