Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ronda emberként nem lehetek...

Ronda emberként nem lehetek sikeres semmiben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél?

Engem akkor utáltak, amikor még kinéztem valahogy, amióta egyre randább vagyok, egyre szimpatikusabb vagyok mindenkinek. :)

2015. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a nők azt mondják a belső a lényeg
2015. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy ronda. Amúgy meg az ember bármiben lehet sikeres, amihez van tehetsége. Például ha tudsz énekelni, lehetsz énekes. Ha jól festesz, lehetsz festő. stb.
2015. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással nem.



Ha úgy állsz a rajtvonalhoz, hogy "Én nem nyerhetek!" Akkor nem is fogsz nyerni!

2015. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hogyha emiatt kevesebb az önbizalmad vagy nincs is,akkor nem lehetsz sikeres semmiben....ez így van.ez van velem legalábbis,hogy a külsőm miatt semmi önbizalom,és semmi siker semmiben
2015. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy néz ki Donald Trump, Bill Gates, Stephen Hawking
2015. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy zuckerberg
2015. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zuckerberg elég hülye példa, mert ő zsidó és bár nem ismerem az életét, de a szülei biztosan nem közmunkások voltak, szóval alapból volt pénze. Ha pedig a rondasághoz önbizalomhiány is társul (az esetek 90%-ban) ahogy lentebb is írták, akkor tényleg semmi esélyed még az értelmiségi/műszaki pályán sem, amihez ma már szintén kell a kapcsolati tőke, amit vonzó megjelenéssel/kisugárzással lehet elérni, szóval egy kibxott nagy ördögi kör ez az egész. Így tényleg csak akkor leszek sikeres, ha olyan területen dolgozol, ahol nélkülözhetetlen a tudásod (egyetemi tanár) és lexarják a kinézetedet.
2015. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen nem lehet,mindenki a szép nőket részesiti előnyben..
2015. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kérdező nő, de ha igen, na akkor az veszett ügy, ott tényleg csak a pénz segíthet.
2015. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!