Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az miért van,...

Szerintetek az miért van, hogy egy helyes srác alig kap lájkot a képére, miközben egy nála rondább meg kap vagy 100-at?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Összeesküvés van a háttérben.
2015. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert szerintem az a helyes srác inkább nyálas,és a rondább pedig férfiasan vagány.
2015. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a "rondább" srác biztos népszerűbb valami miatt, például pénzesek a szülei, vagy valami ilyesmi.
2015. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Talán azért mert a "rondább" srácnak több az ismerőse. Esetleg.
2015. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le a lájkokat? Már betegség.
2015. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

konkrétan leszarom, hogy ki mit likeol, lényegtelen. Alapból már sokan csak úgy rányomnak...

Nincs jelentősége. (de pl. 1 youtube videónál megint más) És egyébként is ki szerint helyes a srác? Te szerinted? És a barátok mi alapján adnak likeot? Biztos nem azt nézik, hogy helyes-e az illető vagy sem

És még az ismerősök, barátok számától is függ! (arról nem is beszélve, ha pl. valakinek 50 ismerőse van, akkor elég meglepő lenne a 100 like xD)

2015. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert a helyes srác lehet egy bunkó, akit mindenki utál, a "ronda" - ami igencsak relatív, ahogy a "helyes" is - meg kedves, jófej, humoros, stb... Egyszerűen megkapóbb a személyisége, ezáltal több barátja van, akik nyomnak neki egy lájkot.

De az is lehet, hogy a helyes "lúzer", a ronda meg "menő" srác, aki éjjel-nappal facebookon lóg, míg előbbi nem aktív, nem vesz fel minden egyes embert, akit az utcán lát, ismerősei közé, így nem is tud annyi lájkot kapni.

Tehát összességében ennek alig van köze ahhoz, hogy melyik néz ki jobban, hacsak nem egy szépségversenyről van szó.

De összességében (szerintem) a képekre kapott lájkok aránya nem jelent semmit, egyáltalán nem biztos, hogy a sok lájkos srácnak több és jobb barátja van, mint az elsőnek.

2015. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most megkérdezzem, hogy mért a pi csák kapnak sok lájkot a helyes lányok helyett?
2015. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem. raktam fel olyan képet, hogy minden szmepontból: külső, beállítás, forma jobban nézek ki mégis 10-ed annyi lájkom van, hozzá teszem: 1 vagy 2 :D másnak meg 50. biztos utálnak :'(
2015. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!