Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS! Túlságosan odavagyok egy...

SOS! Túlságosan odavagyok egy sztárért, aki ráadásul koreai (többi lent) (? )

Figyelt kérdés

Van egy repper, akiért már nagyon régóta odavagyok, de mivel sokakal idősebb nálam, nem vagyob belé szerelmes, csak negyszerűen imádom. Vicces, jó a hangja és nagyon jól is néz ki..^.^ mindig arról álmodozok, hogy valahogy híres leszek énekesként, és valahogy eljut hozzá, az ő zenéit éneklem stb, és mivel ő dalszerző...na 3rtitek :(((

Mit tegyek??? Már én is kiakadtam magamon! (Csak normális válaszokat kérek)



2015. aug. 23. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Sorry a helyesírási hibákért!

Ja és ak ugy tudok elaludni ha rá gondolok...

2015. aug. 23. 20:07
 2/7 A kérdező kommentje:
Légszi válaszpoljatok :(((( rosszul érzuem magam mert nagyon belelovaltam magam az egészbe, de néha eszembe se jut hogy soha nem is találkozhatunk.......vagy mégis??
2015. aug. 23. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, amúgy meg túlliheged. Álmodozni szabad, de próbálj a valóságban maradni inkább.
2015. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Edward Scissorhands ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, ez teljesen természetes. Az a baj, hogy én nem találkoztam egyikükkel sem, aki iránt így éreztem, úgyhogy nem tudom, mit kell ilyenkor tenni, én csak álmodoztam, álmodoztam... Egy idő után meg kicsit halványodott az érzés, de még mindig nagyon odavagyok értük. Nem tudom... Talán megkereshetnéd az autogramm címét. Egyszer megkerestem és írtam az egyiküknek, hogy adjon aláírt fotót, és akkor megnyugodtam. :-D
2015. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oo mert tényleg adtak??? :D
2015. aug. 23. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Mondjuk ez engem is érdekelne.
2015. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Edward Scissorhands ***** válasza:
Igen, tényleg adtak aláírt képet.
2015. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!