Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme 2 és fél órát...

Van értelme 2 és fél órát buszozni csak azért, hogy találkozzak egy internetes ismerősömmel?

Figyelt kérdés
Jól el lennék vele meg minden, de ez az út nagyon hosszú, ha 2 és fél óra az egész odafele. Megéri ennyit utazni csak egy találkozásért?
2015. aug. 24. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Megérné nekem, én szeretek utazni.

Ha ennyire bizonytalan vagy, miért nem beszéled meg vele, hogy félúton találkozzatok és ne csak te utazz olyan sokat?

2015. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én már átéltem. Úgy fogtam fel, hogy addig sem ülök otthon kirándulok, kaland. Pesten találkoztunk. Ő is más városból jött, én is. Aztán Pesten eltöltöttünk egy szép napot. Sétáltunk, beszélgettünk, elmentünk ide-oda, várost néztünk ettünk. Jó volt. Az én utam 3 óra volt oda 3 óra vissza. Alig vártam, hogy mehessek. :) Most is mennék, ha lehetne.
2015. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Volt egy másik találkám, vele megbeszéltük, hogy félúton találkozunk egy semleges városban, ami egyenlő távolságra van tőlünk. Az is jól sikerült.
2015. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ér neked annyit ez a barátság, hogy kicsit ücsörögj egy busz ülésén? Ha igen, akkor utazz. Ha nem, akkor ne. (Bár szerintem amelyik barátság nem ér meg ennyit, az nem is barátság.)
2015. aug. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!