Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen fesztiválon vennétek...

Milyen fesztiválon vennétek szívesen részt?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, de tervben van hogy lesz majd egy saját fesztiválom, feltéve ha megtudom valósítani a céljaimat, és eljutok addig.


Kíváncsi vagyok, hogy nektek mi kell ahhoz, hogy nagyon jól érezhessétek magatokat... Milyen előadók, milyen kemping, diszlet stb... Most az anyagi korlátoktól elrugaszkodhatunk.


Köszönöm!


2015. aug. 25. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl nagy. Hangulatos legyen. Magyar előadók. Legyen biztonság. Ne legyenek rossz arcok, akiktől félni kell.
2015. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 davidbarrett050 válasza:
Mezőtúr east festre mindenképp juss el. Az idei 4 napos csak magyar előadók szerintem. Nagyon-nagyon nagy party hangulat. Olcsó is a bérlet max 9 ezer. Sok színpad ahol minden megtalálható, van kemping hely is több helyen is. 2x voltam egyszer se bántam meg. Csak ajánlani tudom
2015. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Lennének magyar előadók is, természetesen nem a magyar celebvilág legalja, de inkább külföldiek lennének, akiket mindenki ismer.


#2: Idén a Tomorrowland fesztiválon voltam, amit a legjobbnak tartanak, és főként ez inspirált arra, hogy csinálják egy fesztivált, mert rengeteg ötletem van, ami a Tomorrowlandből hiányzik... De hát hogy annál jobbat csináljak, csináljunk majd a csapatommal, az nem lesz egyszerű dolog. Persze ehhez rengeteg pénz kell...

2015. aug. 25. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Burning Man
2015. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzáfűznék, hogy igen, ahogy az első írja, az igénytelen, primitív, buta embertípustól feláll a hátamon a szőr, mikor meglátok egy ilyet egy fesztiválon, mikor például nyilatkozik az idióta tv-nek vagy magazinnak. Úgyhogy valószínűleg ezeket az idióta média is ki lenne tiltva, hogy ne zaklassák a hülye ostoba kérdéseikkel a fesztiválozókat.


Visszatérve a rossz arcokhoz, sajnos ezt nehéz kiszűrni. Talán akkor jön az értelmesebb réteg, ha a jegyárak magasak lesznek, illetve az egész fesztivál témája komolyabb lesz, tehát olyan honlap stb. és ez távol tartja a nemkívánatos embereket, akiket én sem szívesen látok. Éppen tegnap néztem Szigetes videókat, ahol megkérdezték a bulizókat, és csak trágárul tudtak káromkodni, hogy így meg úgy ba... be.


#3: Ismerem a Burning Man fesztivált és érdekesnek tartom. Múltkor épp megnéztem az összes fesztivált, és az ázsiai fesztiválokat találtam a legérdekesebbnek.

Úgyhogy onnan is átlehet venni elemeket. Megjegyzem, hogy a Tomorrowland fesztivál pedig a Disneyland díszletét nyúlta le, majd továbbfejlesztette...

2015. aug. 25. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Kolozsvaron par fiatal osszehozta az Untold fesztivalt. Nagyon jol sikerult, annak ellenere, hogy ez volt a legelso probalkozasuk. Rengetegen eljottek, voltak nagy nevek, jo volt a hangulat. Szerintem jovore megjobb lesz.
2015. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy Balaton Sound-jellegű fesztiválon, nem is feltétlen muszáj, hogy vízközelben legyen. Ami viszont hasznos lenne, tilos belépni:


- AirMax-ben

- "Buda fckn Pest" feliratos trikóban

- "#fbgm" és "#nsfw" feliratos, szintén tömeg fos trikóban

- 18 év alatt

- feltűrt hosszúnadrág-szárral

- p***anadrágban


Ezzel ki lehetne szűrni az emberek nagy részét, a maradék értelmesnek, akik imádják az elektronikus zenét, nem kellene a sok kis takony között nyomorogni, hanem lehetne normálisan tombolni :D


Viszont alkohol bevitelét engedélyezném, egy bizonyos mértékig.

2015. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem lesz a Balaton közelében.

Egy magánterületen lenne szerintem a legcélszerűbb, ahol sok a tó, patak stb. illetve mesterségesen lennének kialakítva. Olyan 100 hektáron.


A korhatárt nem korlátoznám, mert nem csak elektronikus zene lenne, hanem olyan fellépők is lennének, akikért a 18 év alatti korosztály rajong... Amúgy meg olyan 1,5 hétig tartana, tehát elég hosszú lenne, és az időpontját is nehéz lenne belőni, mivel a többi fesztiválhoz kell igazítani, és valószínűleg csak nyáron érdemes. Viszont én egy téli fesztivált is eltudnék képzelni, olyan még úgy sincs nagyon.

Ez is csak a kreatívitáson és persze a pénzen múlana...


A nem-értelmes embereket meg szerintem úgy lehet kiszűrni, hogy nem feltétlenül úgy hirdetjük a fesztivált, hogy "Gyere, bulizz, bass.. be" meg ilyesmi szövegekkel, hanem egyfajta értelmesebbet.

A Tomorrowland fesztivál is ilyen... Például a tavalyi témája a Kulcs a Boldogsághoz volt, idén meg a Titkos Királyság. És ott nem voltak idióta emberek, és nem csak bulizni lehetett, hanem egyfajta misztikus élmény volt.


Alkoholt lehetne behozni, akár korlátlan mennyiségben...

2015. aug. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!