Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki azért ölt, mert...

Ha valaki azért ölt, mert mentális beteg, akkor is elítélnéd az illetőt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen és azt is, akinek a felelőssége.
2015. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kívülállóként nem jártam körbe elméletileg a témát , érintettség esetén bárki automatikusan vádolná.
2015. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanis káros a társadalomra.

A róka is megélhetésből tépi szét a tyúkot mégis lelövi a vadász.

2015. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

Hisz emberek életét teszi azzal tönkre ha megöl valakit.

Az ilyeneknek nem szabadna szabad lábon lennie.. Minimum a pszihiátri vagy börtön ha tett valamit.

Én pl. a gyilkosokat halálra ítélném, nem lenne cicózás.. Ha tiszta az elméje ha nem..

2015. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Elítélném, viszont mi magunk is hibásak vagyunk, mert szembemegyünk a természetes kiválasztódással és életben tartjuk a súlyos fizikai és mentális fogyatékossággal rendelkezőket.
2015. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyértelműen elítélném. Gyógyítási javaslat: ólomtabletta a patikából.


Azért tart ott a világ, ahol, mert az elmebetegeknek minden el van nézve, nekik szó szerint mindent szabad.

2015. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

gondolom innen jött a kérdés

igen, elítélendő, mert már egyszer volt kezelve, tehát tudta nagyon jól, hogy közveszélyes, mégis ilyen munkát keresett..., azt pedig most inkább ne firtassuk, hogy a munkaadójának is mekkora felelőssége volt ebben...

2015. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7

Nem értem miért szeretik ilyen esetben a "megússza" kifejezést használni. Aki ilyen helyzetbe kerül, azt kényszergyógykezelés alá vetik. A kettő közül a börtön jóval elviselhetőbb.

2015. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Elítélném, viszont mi magunk is hibásak vagyunk, mert szembemegyünk a természetes kiválasztódással és életben tartjuk a súlyos fizikai és mentális fogyatékossággal rendelkezőket."

Jelezném tökre más ha valaki pszichopata,és tök más ha értelmileg sérült.Az öcsém 80%os fogyatékos,de soha nem ölne meg ilyen baromságok,mert nem skizofrén vagy hasonló...csak magát képtelen ellátni.

Kevered a szezont a fazonnal!!!

Hogy válszoljak:én elítélném,hiszen az ilyeneknek nem igazán használ a kezelés,főleg hogy nem lehet kötelezni rá.Igaz a történteken nem változtat,de további sérüléseket,halálesetet megakadályozhat

2015. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én nem, kivéve, ha tudom, hogy korábban, amikor még nem volt teljesen megzakkanva, szednie kellett volna gyógyszert, de szart bele. Még akkor sem, ha valamelyik családtagomat ölte volna meg. Hiszen nem eltervezte a gyilkosságot, hanem bekattant benne valami, és erről nem tehet, nem szánt szándékkal történt. Ellenben azt inkább, aki nem foglalkozott a szerencsétlennel...
2015. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!