Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Eminem-ről? Mit tanultatok meg tőle? Segített nektek valamiben a zenéje?

Figyelt kérdés
(Kérlek értelmes válaszokat adjatok ^^)

2015. aug. 25. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Imádom. Ez a száma megváltoztatta az életszemléletem:


https://www.youtube.com/watch?v=SW-BU6keEUw

2015. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es...mi a szám címe?...csak mert nem lehet betölteni a linket...

Amúgy énis nagyon bírom az előadót...

2015. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jól működik a link, egy sima youtube link. A te gépeddel van a gond.
2015. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Régen voltak jó számai. Ma már csak semmitmondó alkotásai vannak neki is.
2015. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik kedvencem, már kiskorom óta hallgatom zenéit.

Régieket/újakat egyaránt, de a régebbi zenéivel és stílusával jobban tudok azonosulni, de hát minden változik. Attól függetlenül tartalmilag az új zenéi is jók. Elég sok lelkierőt adott már.

2015. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szám címe Lose Yourself ^^
2015. aug. 26. 00:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám semmit mondónak a mostani dalait... mindegyik számának van mondani valója.. Ne feltétlenül arra gondolj hogy ez csak egy zene .-. Arra gondolj hogy miken ment keresztül Marshall Mathers... A rap a legelején nem olyan volt mint a mostani Wellhello vagy mr.busta xddd A rapperek a zenéjükkel adták ki magukból a rossz dolgokat... Nehogy azt gondold hogy egyről a kettőre bárkiből rapper lehet... ha nincsenek meg azok az érzések.. nincs meg az a kétségbeesés.. akkor az egész lehetetlen.. Na de én itt abba is hagytam nem akarok ebbe nagyon bele menni.. viszont szerintem nincs igazad.. azért gondolkodj el ezen..
2015. aug. 26. 00:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a számot ismerem....meg szinte mindet azokból az időkből.

Javaslom nézd meg a 8 mérföld című filmet(ha még nem láttad)...

2015. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mély tartalmú szövegei vannak. Mind a régi stílusa, mind az új stílusa más-más miatt jön be. Jelenleg leginkább a Recovery és MMLP2 korszakával tudok azonosulni, valamint a Best Friend című számával. Sokszor ad erőt a Not afraid illetve a Guts Over Fear is.

Kedves 4-es. Semmitmondó számok?! Sajnálom, ha így gondolod, de ez csupán a szubjektív véleményed. Mélyebb tartalma van, mint a régebbi számainak. Ugyan az a fájdalom benne van, csupán érettebb gondolatokkal párosul.

2015. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!