Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki nem látta a Harry Potter filmsorozatot? 19/L Miért olyan nagy szám?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
van mondjuk én 1-2 részt láttam belőle
2015. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az érdekelne elsősorban,ki az,aki egyetlegy részt sem látott(olvasott)
2015. aug. 25. 18:32
 3/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Akkoriban ez újdonság volt,mint utána a vámpír szerelem.

Plusz sokan a könyv miatt is mentek el rá.

Én is előbb olvastam és aztán láttam.

2015. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
66%
Nem én vagyok az embered, mert én láttam mind, olvasni nem olvastam még, nem is fogom. De szerintem nézhető családi mozi.. Nem nagy szám, senki sem mondta, viszont közismert! A kettő meg nem ugyan az, 23/f
2015. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Jelen. Mikor mondtak suliban, hogy kb. lószart sem tudok a filmsorozatról csak így néztek, hogy: "Mivan??" Még a tanárnő is. Hát, egyáltalán nem érdekel három gyerek 'varázslatos' élete. Szóval itt vagyok.
2015. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Én csak pár hete kezdtem olvasni "kényszer" hatására (fogadásból kell elolvasnom, mert hozzám közelállók gáznak tartják, hogy eddig a könyvet sem olvastam, és a filmet sem láttam. Mivel a fogadást elvesztettem, el kell olvasnom) :(


Szerintem semmiről nem maradsz le, a könyv kifejezetten sz*r. Mint szöveg, egyszerűen rossz. Rosszul van megírva, logikátlanságokkal van tele, egyszerűen értékelhetetlen, nem lehet komolyan venni. A mese ötéveseknek való marhaság, de mivel rosszul van megírva, nem adnám a gyerekem kezébe sem.


A filmek közül csak az első részt láttam, sztem a film nézhető, hétvégi limonádénak elmegy (van annál rosszabb látvány/tucatfilm manapság).


De összességében semmiről nem maradsz le, ha kihagyod az életedből Harry Pottert, amúgy is már lecsengett szerintem.

2015. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én az első 5 részt láttam, az 5. már nem tetszett... amúgy nem értem, miért sztárolták a filmeket, a könyvhöz képest lókuki sem volt az egész, nem lehetett megérteni belőle az ok-okozatot, a karakterfejlődést, semmit, kb. csak az akció meg az effektek voltak benne a lényeg a könyvhöz képest... a könyvsorozat viszont a maga nemében klassz volt.
2015. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
26 vagyok, de nekem is kimaradt eddig minden tekintetben, valahogy nem is igazán éreztem rá vágyat hogy pótoljam eme elképzelhetetlenül hatalmas mulasztásom. :D
2015. aug. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én láttam és olvastam a sorozatot, és imádom. Nem értem a hatos válaszolót. J. K. Rowling olyan fantasztikusan ír, és olyan magávalragadó világot hozott létre, amilyet eddig én nem nagyon láttam. Jó, talán még a Gyűrűk Ura ilyen. De a Harry Potter magávalragad, beránt, mert a cselekménye viszonylag egyszerű, a végén már könnyen átlátható. Szerintem, kedves hatos, olvasd csak tovább, és ha a harmadik-negyedik rész végén sem tetszik, akkor már nem is nagyon fog. De minden rész más és más hangulatú, az első-második kötet tényleg inkább a tündérmese felé hajlik, de a negyedik részben elkezdenek pörögni az események. A filmekből nagyon nehezen, illetve sehogy sem jönnek át a csavarok; kihagyják Dumbledore hátterét, pedig az fergeteges, kihagyják Winkyt, Lupin szánalmas lesz, Sirius története zavaros. Lehet élvezni, de a könyvekhez képest semmi. Ráadásul, ami felett én nem tudok átsiklani, a mumusűző varázsigét is megváltoztatják Commiculusra, pedig az Comikulissimus.
2015. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 egy naaagy fan ***** válasza:
OLVASD EL! Megnézni nem kell, de nagy élményt mulasztasz. :)
2015. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!