Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek hogy valami komojabb...

Félek hogy valami komojabb bajom van?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. A hasamat ha kinyomom akkor a bal oldala kidudodrodik. Tyúk melkasomvan és a bal lengő bordám kinvan és sérvem nincs de szerintem nem ezek miatt van ez. És ha megnyomom fáj.

#Nincskulcszó.
2015. aug. 25. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha majd nagyon félsz, elmégy egy orvoshoz és ő megvizsgál.
2015. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értettem főnök
2015. aug. 25. 19:59
 3/4 FüligJimmy88 ***** válasza:
De tényleg fogadd meg 1-es tanácsát. Ha én most azt írnám hogy csak bőrkeményedés, elhinnéd? Aztán meg majd csodálkozol hogy tényleg valami komoly. Gyerekek: NE az interneten diagnosztizáljátok magatokat, mert baromi veszélyes! Tessék elmenni orvoshoz, azért van. Az internet meg azért hogy megoszthasd ha lecsót ettél.
2015. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sérv az úgytudom pont az, ha egy ponton a bél ki tud dudorodni. Nekem egyszer volt, hogy picit nehezet felemeltem, hirtelen kiugrott egy ponton, lett ott egy dudorodás, ijedtemben hátrahajoltam, és reflexszereűen odakaptam, és vissza sikerült nyomni. Viszont ha jobban kijött volna, és nem tudtam volna visszanyomni, mehettem volna kórházba, műtétre.


Szóval te ne akarj ilyen kalandot magadnak, hogy egy nagyob igénybevételnél baj történik. Mielőbb beszélj háziorvossal

2015. aug. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!