Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy ha...

Csak én gondolom úgy, hogy ha iskola helyett itthon maradhatnék, az akár hasznosabb is lehetne számomra?

Figyelt kérdés

Itthon rengeteg érdekes és komoly témájú videót, filmet, sorozatot nézek. Ha valami érdekel, utánaolvasok az interneten, amibôl sokat tanulok.


Igazából szinte minden érdekel, humán (pszichológia, szociológia stb.) és reál (matematika, fizika, biológia) dolgok egyaránt.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy iskolára nincs szükség. Szükség van rá, mert nem mindenki ilyen érdeklôdô, mint én, ráadásul az interneten sok a hülyeség is. Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet sokkal érdekesebbé tenni az oktatást, és több hasznos dolgokat tanítani?


2015. aug. 26. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
A kérdésedből is látni, hogy ráadásul az interneten sok a hülyeség is.
2015. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
A Google kereső vállal gépészmérnök oktatást? Nem is tudtam... ezek szerint egyetemre ne is jelentkezzek ugye?
2015. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem művelődj a gyakori kérdéseken.

Én benned látom a jövőt, te fogod a nyugdíjamat kitermelni :D

2015. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sajnos ebből nem lehet megélni.végzettség és papírok nélkül nem kellesz sehova.de ez csak alap,ezen felül sokat jelent hogyha van érdeklődési köröd és tudsz a világról dolgokat. szóval ezzel csak nyersz,hogyha sok dolog érdekel. de sajnos szükség van az iskolára. bár az oktatás színvonalával én sem értek egyet. sajnos vannak kevésbé " fontos " tárgyak amik előtérbe kerülhetnek,pedig ahogy kilépsz az iskola kapui közül,sose lesz rá többet szükséged.

de az iskola elvileg segít megtalálni,hogy miben vagy jó.

én mindenképpen matek-fizika-biosz irányban mennék tovább valamilyen mérnöknek,a helyedben

2015. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

A kérdező aligha a színvonalas egyetemi oktatást akarná kiváltani a netezgetéssel.


Az általános meg a középiskolai oktatás nyomorúságos színvonalát viszont egy érdeklődő, intelligens diák szerintem simán tudja hozni önerőből, a gép előtt ülve is.

2015. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18 éves lehetsz nagyjából, szerintem válaszd ki azt a témát ami a legjobban érdekel és szerezz belőle valamilyen bizonyítványt vagy diplomát. Nem lesz nehéz.
2015. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, az 5-ös megértette, hogy mire gondolok. :)
2015. aug. 26. 22:37
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Csak te gondolod úgy.

Az internet nem ad bizonyítványt. A munkahelyeden nem mondhatod azt, hogy az interneten tanultam.

Kiegészítésnek jó, de kell az iskola.

2015. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon régimódi az oktatási rendszerünk és semmi jel nincs arra, hogy ez meg fog változni. Sokkal fontosabb dolgokra kell költeni.
2015. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"de az iskola elvileg segít megtalálni,hogy miben vagy jó. "


ilyet még egy iskolában sem tapasztaltam,szerintem leszarják hogy ki miben jó

2015. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!