Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy utál...

Lehetséges az, hogy utál engem az anyám?

Figyelt kérdés
Soha nem mondja, hogy szeret, folyton kiabál, egyszer akartam megölelni, akkor is eltolt magától, sosem kérdezi meg, hogy vagyok. De folyton beleszól az életembe, hogy miért nincsenek normális barátnőim, és hogy miért nem akarok párkapcsolatot. Van kötődésem hozzá, de ő folyton eltaszít magától, néha nem tudom mit gondoljak róla. 21N
2015. aug. 27. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Jah, utál. Költözz el minél hamarabb.
2015. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor minek szült meg? :(

Jobb lenne, ha nem is lennék.

2015. aug. 27. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a hozzáállás hülyeség. Örülj, hogy megszült, még akkor is ha eltaszított magától. Így lehetnek álmaid, és vágyaid, amit beteljesíthetsz. Ez már csak rajtad múlik. :)
2015. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Álmaim és céljaim is vannak. Én egyébként szeretem őt, nem számít, hogy ő miként érez.
2015. aug. 27. 18:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak kicsit árvának érzem magam.
2015. aug. 27. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen érthető. Azonban nemsokára abba a korba lépsz, amikor saját családot alapítasz. Legalább majd tudni fogod, hogy mindig tudasd a gyerekeddel, hogy mennyire szereted.
2015. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem utál, mert felnevelt és mellesleg mert egy anya képtelen utálni a gyerekét. Valószínűleg van valami probléma a háttérben, nem pont veled hanem bármi mással, a kapcsolatában, munkahelyén stb. Próbálj vele őszintén beszélni, neked is és neki is jobb ha kiadja magából.
2015. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem akarlak megsérteni de az anyád biszexuális!
2016. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!