Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék rá hogy mi...

Hogyan jöhetnék rá hogy mi akarok lenni? (lent)

Figyelt kérdés

Most leszek 10.-es,vendéglátós iskolába járok,de átakarok menni egy nem olyan kemény gimnáziumba,mert rájöttem hogy én nem akarok se pincér,se szakács,se cukrász lenni.

Nem vagyok olyan jó tanuló,sőt,matekból,kémiából,fizikából mindig megszenvedek a 2.-esért is,mondta is már több tanár hogy menjek el ilyen diszkalkulia vizsgálatra,ezt intézzük is.

Kiemelkedő nem vagyok egyik tantárgyból sem,sőt,igazából semmiből sem.

Olvasni szeretek,a zene érdekel(gitározom),rajzolok,de különös tehetségem nincs hozzá,a nyelvek érdekelnek,de az angol tanárom szerint a kiejtésem nagyon nem jó,meg hát ezekkel amúgy sem sokat lehet kezdeni.

Sajnos ráadásul elég lassú típus vagyok,na jó,azért nem csiga tempó,de pörgösebb dolgok már nem mennek,ha meg kényszerítik hogy gyorsabb legyek,elkezdek bénázni,leejtek valamit stb...



2015. aug. 28. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,a pszichológia érdekel még,de nem hiszem hogy jó lenne ha pszichológusnak mennék,alapesetben idegenekkel visszahúzodó vagyok és nem tudom menne-e hogy kérdezgessem az embereket stb,és nem vagyunk gazdagok,az sem biztos hogy fizetni tudnánk,na meg félek hogy nem menne az egyetem.
2015. aug. 28. 20:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy nincs valami sok önbizalmad, pedig muszáj hinned magadban, ha valamit elakarsz érni..írtad, hogy gitározol, zenélj, tanulj csak szorgosan, sosem lehet tudni, írtad, hogy érdekel az angol, a kiejtésen lehet faragni, ez ne szegje kedved...szerintem a körülötted lévő emberek húznak le téged azzal, hogy nem vagy elég jó....ne higgy nekik, tessék fejleszteni az önbizalmadat és akkor rájössz, hogy mivel is szeretnél foglalkozni :)
2015. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nincs sok önbizalmam...

Köszi a választ. :)

2015. aug. 28. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyel politikus, vagy szociologus ... mind hasonloak hozzad :)
2015. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,köszi,nagyon nem akarok politikus lenni,és szociológus se nagyon...
2015. aug. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!