Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? 20/f

Mit tudnék csinálni? 20/f

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Eléggé a padlón vagyok, 13-14 éves korom óta, elég sokszor megfordul az öngyilkosság gondolata fejembe. Általános iskolába és szakközépiskolába elég sok atrocitás ért, csalódtam emberekben akiket barátoknak hittem, emiatt távolság tartó, és visszahúzódó lettem. Bizonyos szituációkban, szorongok és leblokkolok, és a hangulatom mint egy hullámvasút, egyik pillanatba jó kedvem van, másik pillanatba meg lehangolt vagyok. Sajnos 2 éve még diagnosztizáltak nálam egy gyógyíthatatlanan betegséget is, aminek vannak gyulladásos és nyugalmi időszakai is, ez sokszor befolyásolja az amúgy se felhőtlen napjaimat.

Család széthullót, és utálok itthon lenni de nem tudok elköltőzni mert még tanulok és anyagilag nem állok úgy, hogy egy háztartást fent tudnék tartani. Barátaim nincsenek, akikkel a problémáimat megtudnám beszélni.



Elnézést, ha kicsit zavaros lett a megfogalmazás.


2015. aug. 28. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Találj valamit, ami éltet. Esetleg egy barátnő vagy hobbi. Fel a fejjel. :D
2015. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi a betegséged?
2015. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem egy megoldás van az ilyen helyeztekben, nem hagyni, hogy 'sodorjon magával az ár'. Lehet, hogy minden tök reménytelennek meg szarnak tűnik, de hidd el mindig van lejjebb...

és mit lehetne tenni?

1. találj valami olyat magadnak amit tényleg szeretsz csinálni, ha pedig tudod mi az akkor csináld!(pl futás, ha Bpn laksz egy margitszigeti esti 1-2 körnél nincs jobb!:) vidéken? kint a határban a földúton futni nagyszerű!)

Igazából azért fontos, h legyen valami hobbid, mert az szinteket emel az életminőségeden.Lehet az bármiylen hétköznapi dolog, csak el tudj benne merülni(kress rá: flow-élmény)

2. segíts másoknak! Ez alatt csak a legapróbb dolgokat értem, ami neked nem nagy dolog de másnak, az adott szituációban nagy segítség. Ez dobni fog a hangulatodon :)

2015. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Új barátokat kell szerezz, ha máshol nem, akkor itt a neten. Majd közöttük feloldódsz. Pozitívan gondolkodj kicsit, ha végzel a sulival, elköltözhetsz, erős kitartás kell hozzá.
2015. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!