Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szívetekre teszitek a...

Ha szívetekre teszitek a kezeteket és megkérdezem, hogy milyen életet szeretnétek valójában élni, akkor mit válaszoltok?

Figyelt kérdés

Én jelenleg Pesten, egy panelben élek és jogi végzettségemmel dolgozok közepes fizetésért, amiből talán egyszer lesz egy saját lyuk.

Szívem szerint lelépnék az USA-ba, aztán vagy a sivatagban lennék sheriff vagy valamelyik nemzeti parkjukban őr.

Élvezném a táj szépségét(egyszerűen gyönyörű), rengeteget olvasnék és írnék.

Zabálnám a saját, grillezett hambimat, a szószos csirkét és lesném élőben az NBA-t vagy az NFL-t.

A Miller meg Corona sör alatt roskadna a polc:)

Tudnám élvezni :D


Na szal kb ennyire elvetemült válaszokat várnék vagy még inkább olyanokat;)



2015. aug. 29. 20:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Dombocskába vájt környezetbarát házat szeretnék, mint a hobbit ház. Itthon szeretnék élni, vagy észak finnországban. Otthonról szeretnék dolgozni weboldal készítőként, designerként. Tartanék pár kecskét, meg tyúkot, kertet, stb. Remeteként szeretnék élni.


Ezzel szemben van egy másik vágyam is, hogy utazzak a világban, s fotózzak egy rahedlit.

2015. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jól hangzik ez is:)
2015. aug. 29. 20:45
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok dolgozni. Több hely is van, ahol el tudnám képzelni az életem. Karib-tenger mellett valahol. Szentpéterváron. Itthon kis tanyán. USA-ban egy unalmas kis városban. Utazgatni szeretnék és időnként hazatérni, megpihenni.
2015. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok minden nap 8-5ig dolgozni kötelezően, annyi fizetést akarok, ami elég a megélhetésre de mellette nem kell garasoskodni, meg évekig gyűjtögetni valamire.
2015. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én a 60-as években élnék szívesen az USA-ban. Az autógyártásban vagy a gépgyártásban dolgoznék, mint munkás vagy mérnök, és otthon hot rodokat építenék. Sokat járnék a tengerpartra.

Ha a jelenre gondolsz, akkor fogalmam sincs. Talán alapítanék egy országot messze mindentől. :)

2015. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%
Azt nem értem, ha nem szereted amit csinálsz akkor miért csinálod? Valaki megakadályoz? Félsz valamitől? Akkor miért? Mennyit kapsz azért hogy lemondj az álmaidról? Én az álmaimat követem, persze ez kívülről lehet drasztikus folyamatnak hangzik, de számomra teljesen ésszerű. Kövesd az álmod. Szerintem csak egyszer élünk, bármit el lehet érni, aki ennek az ellenkezőjét állítja azt hívjuk kifogásoknak.
2015. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Utópia is lehet vagy maradjak a realitásnál? Ha utópia, akkor egy szexuális erőszaktól és mindenféle erőszaktól mentes világban szeretnék élni.

Ha a valóságot veszem alapul, akkor író lennék, egy kisebb vidéki városban élnek, emellett sokat utaznék tapasztalatszerzés céljából a könyveimhez. Lenne egy mellékállásom, hobbi szinten, olyasmi, amit most is csinálok, csupa kompetens, jó szándékú, lelkes, nem kiégett kollégával és főnökkel (ez már ismét kezd átmenni utópiába... :D).

2015. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

USA-ban élnék, de csak úgy, ha a családom, barátaim, ismerőseim is kiköltöznének :D

NYC, Central Park körüli részén laknék legszívesebben

ha család, barátok, ismerősök nem jöhetnek, akkor maradnék Bp-n, de a Corvin sétányra költöznék

tanítanék irodalmat/nyelvészetet kis óraszámban, kiadónál dolgoznék, kijavítanám a kezdők regényeit, novelláit, és persze írnám a saját kis irományaimat is újságba vagy netes felületre

szabadidőmben színésztársulatban játszanék, sok rendezvényre járnék, vívást és parkourt tanulnék és amatőr rövidfilmeket készítenék pár baráttal


igyekszem megvalósítani :D


de legszívesebben egész életemben egyetemen tanulnám a magyart, mellette diákmunka (szakmához kapcsolódó persze :D) jönne a szoc és tanulmányi ösztöndíj .. :D

2015. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

#5: Az egyik verzió nekem is a 60-as évek Amerikája, csak kicsit máshogy :)

A másik Manhattan, (ezeréves álmom, 35 felett vagyok), illetve valami déli, meleg, tengerparti városka.

A munkám az lenne, ami most is, azzal nincs gondom, és szerencsére nem helyhez kötött. Grafikus vagyok.

2015. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

#8: AZ érdekes, én a Corvin sétányon lakom pár éve, soha nem hallottam még azt, hogy valakinek a Nyóc-ker legyen az álma :D


A #9 voltam.

2015. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!