Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyna mondjam el neki hogy...

Hogyna mondjam el neki hogy menyire szeretem?

Figyelt kérdés
Egy lányrol lenne szò nagyon szeretem es felek elmondani neki mit tegyek? Sgitsetel pls

2015. aug. 30. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Irj neki egy levelet.
2015. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem èlöben jobb lenne nem?
2015. aug. 30. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
élőben jobb lenne
2015. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogy mit mondjak neki? Lányok ti mit várnátok el? Hivjam el sètálni? Ebèd vagy hogy legyen?
2015. aug. 30. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Fog a kezedbe evőeszközöket, áll elé és mondd: Úgy szeretlek, majd megeszlek! :P
2015. aug. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hmm.... hát, én mondjuk örülnék, ha a pasi elvinne mondjuk vacsizni (nem valami flancos helyre, csak úgy beülni kajálni egyet kettesben), közben beszélgetés, kis bókolás, (utána egy kis séta esetleg, de ez lényegtelen végül is), aztán hazavinne, és mielőtt bemegyek/mielőtt kiszállok a kocsiból, elmondaná az érzéseit. Hogy elsősorban az volt a célja ennek a randinak, hogy elmondjon valamit, aztán őszintén bevallja, hogy pontosan mit érez. De nem csak egy "szeretlek", hanem komolyan elmondani, hogy mit szeretsz benne, mennyire szereted, stb. És előtte/közben a kezét is megfoghatod, úgy még meghittebb.


Párom pont így csinálta, be is jött neki. ;)))

2015. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 2. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Küldd el hozzám, majd én elmondom neki!

:-)

2015. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te biztos nem kellenèl neki
2015. szept. 2. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!