Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhatnak ezzel az emberek?

Mit akarhatnak ezzel az emberek?

Figyelt kérdés
Több helyen is azt mondták, hogy én vagyok az Internet Puzsér Róbertje. Ezzel most engem akarnak felemelni vagy Puzsért akarják lealacsonyítani? Tisztában vagyok azzal, hogy erre ti nem tudjátok a választ csak kíváncsi vagyok hogyha te írnátok nekem ezt, akkor milyen szándék lenne mögötte.

#Róbert #Puzsér Róbert #anticeleb #antimédia #média hacker
2015. aug. 30. 22:19
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Ha én írnám, egyértelműleg felemeléslenne.
2015. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. aug. 31. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy embernek akkor van igaza, ha meg tudja gyozni a masikat, nem akkor ha nem hadja szohoz jutni es folyamatosan fennhangon fujja a magaet, mig a partnere meg nem unja es el nem megy.

Az en szememben Puzser a beka segge alatt van valahol a karalabe szintjen. Na most ha teged a #1 felemelt, kepzeld el hogy hol lehetsz a szemeben. :)

2015. szept. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lealacsonyító, hogy mindenhez kritikusan állsz, örökké fikázol. De Puzsér számomra is egy ISTEN :D. Szóval én biztos nem ilyen értelembe mondanám.
2015. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Puzsér nem fikáz hanem kritizál :) Ugyhogy nem tudom vetted a fikazast. Raadasul igy sajat magadnak mondtal ellent :)
2015. okt. 27. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Az emberek szerint fikáz, és azért mondhatják rád, általában akkor szoktam hallani hogy valakire rámondják, amikor te vagy az adott illető fikáz.
2015. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert az emberek nem tudjak mi a kulonbseg a kritika es a fika illetve a bunkosag es a szimplan oszinteseg kozott.
2015. okt. 28. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de azért azt se szabad elfelejteni, hogy mikor kell őszintének lenni és kritizálni. Mert oké, hogy a bunkó fikázás az egyértelműen negatív, de előbbit se kell folyton gyakorolni, ahogyan Puzsér se gyakorolja mindig, ő magánemberként, a magánéletébe úgy tudom, hogy nagyon kedves, segítőkész ember. Az egy szerep amikor kritikus mondjuk a Csillag Születikbe vagy a Ki Mit Tube-ba, vagy az is egy szerep amikor rádiós személyiség, akkor aszerint kell cselekedni és ott megfér ez az őszinte kritika, sőt ott ez kell. De mondjuk, ha a nagymamád főz valamit, amit te lehet nem is szeretsz annyira, meg amúgy is elég rosszul csinálta, akkor lehetőleg nem kell őszintén ízekre szedni, hogy miért sz*r az az étel, kritika címszó alatt. Puzsér ezt nem is teszi. De a neten is sokszor amikor valaki feltölt egy videót, amit saját szorgalmából csinált, és te nem vagy rá köteles, hogy megnézd, azt nem KELL ízekre szedni és ha a készítő erre megsértődik, arra fel nem kell bunkózni, hogy: "mi van nem bírod a kritikát, fáj az igazság"... szóval ezt teljesen felesleges csinálni, ő nem él meg ebből, nem a mi adóforintjainkból dolgozik, lehet nem is akar komolyan videózni, egy ilyen helyre teljesen felesleges odajönni és szimplán bunkózni.
2015. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En csak azokat kritizaltam akik az orrok ala dugtak a csatornajukat hogy milyen szorakoztatoak. Bar erdekesnek tartom hogy 2 csoport van: Akik az orrom ala dugtak a csatornajukat utana ha megkaptak amit adtak elkuldtek a qrva anyamba meg volt a masik aki nem nyomta a pofamba de o szepen megkoszonte a velemenyem es meg is fogadta a tanacsaimat. Akik megfogadtak azoknak ha nezojuk nem is lett tobb de a dislikeok szama jelentosen csokkent. Erdekes ez a ket veglet es szerintem erdemes elgondolkodni rajta. Soha nem bunko fellengzoskodo stilusban adtam kiveve ha a velemenyem utan elkuldott a qrva anyamba. De egyebkent en mindenki fele pozitivan nyitottam meg a 9 eves gyerek fele is aki 3 honap videozas utan az 5. feliratkozo osszegyulese alkalmabol csinalt videot. Neki is elmondtam a velemenyem es elmondtam mivel dobhatna fel hogy ezentul ne 1 like es 10 dislike legyen a videojan hanem forditva. Persze a dolog erdekessege hogy altalaban a 8 es 12-13 ev kozottiek qrvaanyaztak. Az idosebbek 16-20 ev kozottiek tobbnyire megkoszontek.
2015. okt. 29. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
De a like-dislike arány és a sikeresség általában, pont hogy ellentétes a minőséggel és a jó ízléssel, ez a két dolog ritkán találkozik, szóval ezt nem érdemes összekeverni.
2015. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!