Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy neger pesten lakik az...

Ha egy neger pesten lakik az tud valamennyire magyarul? Vagy neha ki kell segiteni angolul mert nem tud valamit magyarul elmondani?

Figyelt kérdés

Ja es tenyleg nagyon eroszakosak?

Sok magyar irja de valaki azt irja h nem azok es h nagyon kedvesek meg csaladot alapitott vele stb..,,

En szeretem a neger ferfikat de pesten nem tudom h hol talalnek 22/l


2015. aug. 30. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

22 évesen olyan kérdést, s annyira magyartalanul írsz ki, ami egy hatéves szintre vall.

Eleve tudnod kellene, hogy a néger szó pejoratív.

A világ sem úgy épül fel, hogy vannak a magyarok, s az angolok. Miért kellene egy nem angolnak angolul tudnia?

Pest tulajdonnév.

Budapesten jelenleg élnek olyan feketék, akiknek a szülei is itt születtek már; s olyanok is, akiknek semmiféle kötődésük nincs Magyarországhoz, csak most éppen itt tartózkodnak.

Néha a született magyarok magyar szavát sem értem, így nyilván van olyan nem magyar ember is, akire ez igaz.

A kisbetűs részt meg aztán végképp ostobaságnak tartom.

Magyarokra tudsz olyan jelzőket, amelyik mindenkire érvényes? Én nem.

2015. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Ha tényleg szereted őket, ne használd az "n" betűs szót, az nem pc:-)

Járj kosárlabda-meccsekre, esetleg lépj be pompomlánynak. Jobb ötletem nincs.

2015. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Én össze tudnálak hozni egy oláh cigány sráccal, az majdnem olyan fekete, mint egy néger. Feltéve, ha nem vagy rasszista.
2015. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
3-as, ott a pont.:D
2015. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne bántsátok a kérdezőt, biztosan néger és ezért nem tud magyarul.
2017. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!