Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek olyan, mint...

Hogyan lehetek olyan, mint Lucy Hale esetleg Ashley Benson?

Figyelt kérdés
Ők a példaképeim és szeretnék hasonlitani valamelyikükre,negatív hozzászolást nem kérek.

2015. szept. 1. 18:54
 1/10 anonim válasza:

Miben szeretnel hasonlitani rajuk?

Kulsosegekben, vagy a viselkedesuk as esetleg, ami megfogott? Milyen vagy most, am in valtoztatni szeretnel?

Ugy gondolom, hogy egeszen addig, amig tisztaban vagy vele, hogy megvannak a magad ertekei, es nem probalod meg masok viselkedeset, kinezetet teljesen atvenni, nincs semmi baj azzal, ha hasonlitani szeretnel valakire. Ezert is remelwem, hogy nem fogsz negativ kommenteket kapni.

2015. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kinézetben is egy kicsit és viselkedésben
2015. szept. 1. 19:11
 3/10 anonim válasza:

Mindketten gyonyoru nok, bar nagyon masok. Tudnal egy kicsit reszletesebben irni? Milyen vagy most es pontosan miben szeretnel hasonlitani rajuk? Miben akarsz valtozni?

(Bocsi, nincsenek ekezeteim.)

2015. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok tul karcsú,barna haj és szem,viselkedés kissé érzékeny,kézilabdázok,kb ennyi...
2015. szept. 1. 19:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Hasonlítani rájuk,a hajam és az öltözködésem,és viselkedés
2015. szept. 1. 19:20
 6/10 anonim ***** válasza:

vagass olyan hajat mint Lucy. sminkedet is olyanra.

én régen Ashleyre akartam hasonlítani, de nem állt jól a szőke haj:D el kell fogadni, hogy mások vagyunk, más áll jól. de stílusban pl koppinthatsz roluk, gondolom nezed a PLL-t.

2015. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi és igen,nézem,ez a kedvenc sorozatom,és Aria meg Hanna a kedvenceim,dde nem tudom,hogy birom ki januárig,mert csak akkor lesz új rész
2015. szept. 2. 11:11
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Sehogy, mert se nem Lucy Hale, se Ashley Benson nem vagy. Ez nemnegatív hozzászólás, csak jobb, ha minél előbb reálisan látod a dolgokat, és nem próbálsz olyan lenni, amilyen nem vagy. Tök mindegy, mit csinálsz, úgy sem leszel olyan. Nem ismered őket, nem tudod, milyen személyiségűek, maximum a ruháikat tudod másolni.
2015. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amikor nézek egy sorozatot huzamosan,akkor nekem is lesz szimpatikus szereplő akit irigylek a külseje és a ruhái miatt.

de én igazából Spencerre hasonlítok mind külsőre mind belősőre is,sőt a stílusom is hasonló. de sokkal jobban tetszik Aria rövidebb haja,nagyon vagány és bevállalós,de nem merném levágatni.

:/

amúgy Ebayen lehet találni ugyanolyan ruhákat amiben már forgattak(nem azt ami rajta volt)

2015. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én külsöben inkább Ariára hasonlitok,csak magasabb vagyok mint öő,és még Emily egy picit az öltözködésben
2015. szept. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!