Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az életeteket,...

Ti szeretitek az életeteket, szerettek élni?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy hallom,hogy a kor előrehaladtával az emberek egyre inkább úgy gondolják,még egyszer nem születnének meg.Én már 16 éves korom óta nem akarok nagyon élni,és azóta csak rossz dolgok történtek,általában.
2015. szept. 4. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én minél idősebb vagyok, annál jobban szeretek élni :) Talán azért, mert egyre kevesebb van vissza belőle.

Bár egy felnőttnek több a felelőssége, mint egy gyereknek, de a lehetősége is több.

Meg jobban tudom élvezni az élet apró örömeit, és kevésbé fontos mások véleménye, a külsőségek.

2015. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 éves korom körül én is így voltam vele, mint te, de később azért javult a helyzet. Mindig jönnek gondok és jó dolgok is. A feladat, hogy a gondokat megoldd, a jó dolgokat pedig megéld.

De ha elhagyod magad és depibe süllyedsz, akkor inkább csak a gondok fognak jönni. :))

2015. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!