Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sör miért ennyire népszerű?

A sör miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Mert olcsó? Berugni nagyon nehezen lehet tőle, ahhoz megkell inni 4-5 dobozzal, akkor igyon 2 rövidet!

Annyira nincs jó íze, hogy az ízéért igyák, akkor meg miért ennyire népszerű? Alig van benne alkohol, semmi értelme meginni, max azert hogy minel hamarabb menj vecére!



2015. szept. 5. 20:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk én személy szerint 2 rövidtől se rúgok be, az ízzel kapcsolatban meg a magad nevében beszélj, én kimondottan szeretek stellát vagy budweisert inni akkor is ha nem akarok berúgni csak az íze miatt. A vízben még kevesebb alkohol van mégis iszod.
2015. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Az ízét én sem csípem igazából, de szerintem normális embernek nem a 2 perc alatt beb..szás a célja, hanem az a minimális alkoholszint ami segít kicsit oldódni társaságban.
2015. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
En sem szeretem, de sokan mondjak h jo ize van.
2015. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
A fröccs miért olyan népszerű?Kb.ugyanannyi alkohol van benne mint a sörben.Így a részegség eléréséhez abból is el kell fogyasztani 4-5 litert.Inni nem csak azért lehet,hogy berúgjunk...
2015. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%

bármennyire is jönnek, hogy így pálinka úgy pálinka, hungarikum, meg minden, szerintem a pálinka alapvetően undorító. és a jobb ágyaspálinkáktól eltekintve semmit meg sem iszok, sőt a sima pálinkáról meg sem tudod mondani, hogy barack, vagy körte, esetleg szilvapálinka-e, netán meggy. tömény alkoholíze van, semmi másra nem jó, csak ha kapok, vagy továbbajándékozható ha rendes üvegben van, ha meg műanyagflakonos házipálesz, az meg megy télen az ablakmosóba, kocsiba, azzal keverem a vizet :D

bezzeg a sör, pont olyan kellemesen illuminált állapotba lehet tőle kerülni, annyit lehetetlen belőle inni, hogy hányás legyen az este vége. egy rekeszt benyakalsz egy este alatt, akkor is max jól érzed magad, meg sokat kell wc-zni, de ennyi. éééés nekem pl a rendes német, szűretlen búzasör nagyon nagy kedvencem, elég karakteres íze van :D amúgy meg a dobozos sört aszkorbinsavval tartósítják, a c-vitamin pedig egészséges, főleg így ősz fele, sok gyümölcsöt kell enni a vitamin miatt, miért ne igyam meg sörrel amire szüksége van a szervezetemnek. mi van még benne: víz, valami gabona, a napérlelte búzakalászok, az árpa, a komló, a nyári napsütés íze, minden benne van egy korsó sörben, szerintem kb valami ilyesmi lehet, ami miatt népszerű :D

2015. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Mert sokan szeretik. Ez ízlés kérdése.

Nekem pisiszagú, keserű és hányingerem van tőle. A barna sört még megiszom, de abba is csak belekóstolok, mert kellemetlen a hatása: eltompít, rossz hangulatot csinál feszültté tesz.

Inkább valami rövidet iszok, pl. vodkát, pálinkát, tequilát, mert ezeknek az ízét is szeretem és ha kisit többet iszok belőlük, olyan kellemes, vidám hangulatba kerülök tőle, de másnapos nem igazán vagyok.

2015. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Mert jópofa?

Khm...ez itt nem a reklám helye, meg egyébként is a kedvencem, ami önkényuralmi jelképet reklámoz, de ez most mindegy :D


Olcsó, nem fogsz tőle egyből padlót,közösség összetartó ereje van.

Melegben áldás,hidegben ajándék,természetesen jó hidegen.

Mi lehet jobb egy közös meccsnézős sörözésnél a haverokkal?

Van pár jobb dolog az életben,de ez is ott van az élbolyban,legalábbis nálam.

Ízlések és pofonok.

2015. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

"hidegben ajándék"



Ittam már a szabadban -18 fokos téli hidegben sört..hát az minden volt csak ajándék nem.Egy pillanat alatt megdermesztette az embert.

2015. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Igen az is, mert olcsó. Én sört nem akkor és azért iszok, hogy berúgjak. Ha be akarok rúgni oda rövid/tömény kell vagy a bor. Én se szerettem egy időbe a sört az izé miatt, de amióta a pálinka meg a bor a seggem alatt van, a nyálam csöpög mikor a sört hallom. Azért iszom, mert jó izé van. Nem állítom, hogy az egésznek jó én pl. utoljára mikor Tuborg-ot ittam annyira nem esett jól az izé, hogy odaadtam a mellettem levőnek. Én nem mondanám, hogy semmi értelme, kissé meghajt és jó hidegen melegbe iszonyat jó!
2015. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Van, amikor nem bírná a gyomrom a tömény alkoholt, ilyenkor jó a sör. A másik oka, hogy lassabban rúgok be tőle, pl kora délután összeülünk és hajnal kettőig folyamatosan tudok inni, mert sok liter. Töményből 20 perc alatt le lehet tolni rengeteget, utána meg nem tudok mit inni, aminek semmi értelme. Megiszok hajnalig 8-10 darabot aztán kész.
2015. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!