Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írnátok nekem vicces cikis...

Írnátok nekem vicces cikis élményeket?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem: Jött egy gyerek, kérdezte, hogy itt lesz ugye Kalkulus. Mondtam neki, hogy igen, de ez Kalkulus II. Gondolom 1. éves vagy, nektek Kalkulus I. van, az máshol van. Gyerek mondta, hogy nem ő Kalkulus II.-re jött, majd kinyitotta a termet és kiderült, hogy ő a gyak. vezér
2015. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
XD
2015. szept. 7. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az durva volt 1-es xDD
2015. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég mennyi volt. Nem velem történt meg vagyis ott voltam de a barátnőm csinálta :DDD

egy iskolai ppt dolgoztunk és csináltunk hozzá egy tesztet (ilyen a,b,c,d) és egyik kérdésre egy ruhadarab volt a válasz és nem tudtunk mit kitalálni többire és odaírtuk egyikhez,hogy alsógatya. Erre a barátnőm elkezdett ordítani szakadva miközben az asztalt csapkodta,hogy AZ ALSÓGATYÁJA! XDD AZ ALSÓ GATYÁJA! kb ezt fél percig, mire elment mögöttünk egy srác aki mind a kettőnknek tetszett. Ránknézett vágott egy ilyen, "ez mi a f.....sz?" fejet és továbbment :DD

2015. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy furdo van a hazba(ott a kad es wc is). Anyum eppen furdott de ramjott egyszer a nagydolog es nem birtam visszatartani. Vettem gyorsan a szemetesvedret ami szerencsere jo nagy kor alaku(kb 45 centi atmero) letoltam es beleengedtem.

Eleg vicces volt igy visszagondolva

2015. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

XD

Utolsó válaszoló ez kemény.

Tipikus fiús megoldás.

Anyud mit szólt hozzá?

2015. szept. 8. 14:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csinálták a házban a vízvezetéket, így nem használhattuk a vízet. Persze hogy akkor jött rám a hasmenés, fogtam egy vödröt és beleengedtem :D De utána meg végre kiboríthattam volna a wc-be, erre jött párom öccse, hogy ő most rögtön le akar fürdeni, mert ő is dolgozott a vízvezetéken :D

Letakartam egy törcsivel és reménykedtem, hogy nem nézi meg, mi van benne :D:D:D

2015. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

LOL XD

Ez kemény

Én egyszer fejbevágtam a tesitanáromat labdával. Az volt a legcikibb élményem

2015. szept. 9. 19:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem pár éve az USA-ban.

Bár nem nagyon szeretem a gyors éttermeket, de gondoltam, ha már ott vagyok, azért benézek egy eredeti amerikai mcdonalds-ba. Ott egy külön pultnál kellett a cuccokat megrendelni, és egy másiknál adták a kaját. Hát és akkor én még igen gyenge angol kiejtéssel mondtam, hogy egy(one) big mac menüt szeretnék, 50 dollárossal fizettem, aztán nézem, hogy gyanúsan sokba került,de azért mentem tovább a másik pulthoz a kajáért, és ott egy ilyen ferde szemű csávó vigyorogva nézett rám, és 9 big mac menüt tolt a képembe, mert kiderült, hogy a one-t nine-nak vagyis 9-nek értették.

2015. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ez szar lehetett
2015. szept. 30. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!