Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ez fura lenne?

Nektek ez fura lenne?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy egész jó fotót magamról és arra gondoltam, hogy berakom Fb profilkepnek :D

Eddig max olyan profilkepem volt, ahol vagy nem látszik az arcom vagy csak alig :D

És ez így picit fura lehet :D

És viszonylag közeli is :D

Ja és nem szeretem, ha fotoznak:D


Nektek, nem lenne fura, hogy eddig utaltam, ha fotoztak, most meg felrakok magamról egy normális képet :D


Mondjuk szerintem azért van különbség aközött, ha valakit csak úgy fotoznak és ha valaki tudja hoyg fotózzak/magát fotózza :D



Nem kerek negatív kommenteket a fb-kal kapcsolatban :)


Kort és nemet is legyszi :)



2015. szept. 7. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne fura? Az a te facebook profilod, azt csinálsz rajta, ami jól esik.


Nekem vannak olyan ismerőseim, akik naponta változtatják a profilképüket, kb az összes ugyanolyan igénytelen tükör előtti kép, csak a ruha más. Az sem fura, mert kb nem érdekel az egész. Ha neki ez jól esik, hát rajta.

2015. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Miert lenne fura? Szerintem senkit nem erdekel hogy most pl. 1 álló képes fotot raksz fel vagy egy normális szelfit! :) A lényeg mindenkinél az aki megnézi hogy csini legyel. (Gondolom lány vagy :D)

14/L

2015. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura/furább, hogy minden mondat végére :D -t teszel :)
2015. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En sem szeretem ha fotoznak es nem is szeretek magamrol fotokat kesziteni mert minden kepen ugy nezek ki mint egy viasz bábu... de ha nem figyelek oda es eppen jo kedvem van akkor jo kepek keszulnek rolam. amugy en 1x megkaptam a baratnomtol h jeeee szelfizett egyet :'D persze jo ertelemben de akkor se lett az igazi es nem erzem magam valodinak azon a kepen mert mu mosoly es effekt. 14/l

ui.: bocsi hogy nem irtam ekezeteket de a gepem frissit es telefonon eleg nehez ekezeteket irni :/

2015. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4. Semmi baj

3. Bocsi, megszokás :D barátnőm szoktatott rá a smile-ra

2015. szept. 7. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól van, de ne vidd túlzásba...zizinek fognak nézni. Pasik is :D

Szerintem egy tini inkább azt furcsállja, ha másiknak nincs fb-ja, minthogy mit csinál rajta.

2015. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy annyira nem szoktam túlzásba vinni :D

Vagyhat a srácnal ( akivel beszélgetek) szerintem nem :D

De aztán kitudja

2015. szept. 7. 18:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy miert néznek szerinted zizinek ezért? :O
2015. szept. 7. 18:42
 9/11 anonim ***** válasza:
A túl sok szmájli zavaró lehet. Írásban nem látják, hogy közben vidáman mosolyogsz vagy vihogsz az illetővel. Főleg, ha minden mondat végén van, elveszik a lényege is.Nekem is volt rossz mániám, de kinőttem. Középsuliban azért ne csináld már.
2015. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most vagyok elsős ( középsuli) :'D

Amúgy rendesen, fuzetbe vagy beadandonal nem írok, csak neten, mert ott nem hallják a hangsúlyt, bár a smile csalóka is lehet :/

2015. szept. 7. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!