Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy valaha is lehessen barátom, vagy inkább mondjak le erről?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagyon csúnya lány vagyok. És ezt nem azért mondom, mert önbizalomhiányos vagyok, hanem mert ez az igazság. Az arcberendezésem sem túl szép, de az még úgy elviselhető, az alakomra ugyanez igaz. Az arcbőröm viszont gusztustalan. Régen rettenetesen pattanásos voltam, tényleg nagyon durva volt a helyzet. Most már "csak" úgy 2-3 pattanás szokott lenni az arcomon, de van, amikor egy sem. A legnagyobb probléma a bőrömmel az, hogy régen mindig szétvakartam az arcom, és emiatt az egész homlokomat és az államat nagy sötét foltok borítják a régi pattanások miatt. Ráadásul az orrom valamennyire mitesszeres is. Szerintetek ilyen katasztrófa arcbőrrel van esélyem arra, hogy valaha is lehessen barátom? A pattanásokra használok krémeket, bőrgyógyászhoz is járok, szóval nem vagyok igénytelen, mindent megteszek annak érdekében, hogy elviselhetőbben nézzek ki, és javult is már a bőröm, de pl a foltok soha az életben nem fognak eltűnni. Persze tudom, hogy nem csak a külső számít, de a személyiségem sem egy főnyeremény... Semmiben sem vagyok tehetséges, nem vagyok kifejezetten okos, és népszerű sem. Szerintetek létezik olyan ember, akit ez nem zavar, és nem undorodna tőlem?

14


2015. szept. 7. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akad olyan srác akinek tetszenél. Garancia nincs rá, hogy biztos megtaláljátok egymást de esély az mindenképp van.
2015. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

14 éves kamas kislány vagy, még alakulni fog a fejed.

Aztán nekiállsz sminkelni, egyre jobban, attól jobban érzed magad, mert csalhatsz vele kicsit. A foltokat is elrejti és bájosabb pofit ad.

Az alakoddal meg nem tudsz mit tenni, az is még változik is. De ha arra gondolsz, hogy van feleslged, az is megy le majd.

2015. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akárhogy is mondod, szerintem részben az önbizalomhiány is szól belőled. Talán a foltok miatt. Valamiben lehetsz tehetséges, csak nem fedezted fel, hogy miben. Az okosságot (hiányát) tudod valamilyen szinten kompenzálni a szorgalmaddal. A személyiséged nyilván nem kommentálom, hiszen nem ismerlek. De nagyon jó, hogy megteszed a kellő lépéseket, legalább nem mondasz le róla.

És igen, szerintem létezik ilyen ember, találhatsz magadnak valakit.

2015. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Rengeteget fogsz még változni és az sem biztos,hogy most akkora a baj.
2015. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rengeteget fogok változni, de a bőrhibáim nem fognak elmúlni. Természetesen sminkelem magam, hogy az emberek kevésbé undorodjanak tőlem, de ez akkor sem megoldás. A selejtes személyiségemen sem tudok sokat változtatni...
2015. szept. 8. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:
De..nem mindenki marad ugy,ahogy 14 evesen. Viszont az tenyleg gaz lesz, ha igy alsz magadhoz es igy rinyalsz a maradek akar 80 evedben.
2015. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz amúgy már körül a világban, kislányom! Nem csak a tökéletes külsejű embereknek van kapcsolata. Sőt, van szép nőnek nem olyan jóképű pasival. Ők valószínűleg nem görcsölnek, mint te, hanem lazák, viccesek, élnek, így van személyiségük. Anno gimis koromban járt egy lány eggyel fölém, akkora orra volt, hogy az csak na! Mégse tűnt fel senkinek, mert kedves volt, vicces, cserfes meg az öltözéke elterelte figyelmet. Meg a szuper frizurái. Meg az, hogy soha nem hozta szóba, nem látszott rajta, hogy baja van magával. Imádta mindenki.
2015. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!