Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Nem furcsa...

Lányok, Nők! Nem furcsa manapság vélgignézni úgy egy videoklipet, hogy abban minimum 2x van egy fenék, meztelen comb vagy egy felsőtest csupán melletartóban?

Figyelt kérdés

Itt csak nagy általánosságban beszélek. Gondolom a legtöbb férfinak tetszik. ...és a nők mit szólnak ehhez?


15/F



2015. szept. 7. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
a zenei ízlésem nem foglalja magában azokat a klipeket, amikben ilyen nők szerepelnek, így ezeket elkerülöm, nem látom. Ebből kifolyólag semmilyen érzés.
2015. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Osztom az első véleményét. Hasonlóképpen nem érint mert a zene ízlésem nekem is más.. Amúgy meg nem érdekel ha melltartóban énekel valaki, mert nem azt nézem hanem a zenét hallgatom.
2015. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
szar
2015. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Amit én hallgatok azokban pasik vannak.:D
2015. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sem fedi a zenei ízlésem, klipeket se nagyon nézek, szerintem el is múltak azok az idők, már nem olyan nagy divat, mint a régi MTV korszakban.

A 2000es évek elején kis tiniként volt rajtam a klipnézegetősdi, és az összes rap/disco videón ámultam, hogy ki az isten jelentkezik ilyen szerepre, hogy a szivarozó pasas mellett mutassák premier plánéban a seggét a jakuzziban...

Így felnőttként már nem érdekel, de azért sokszor elgondolkodtam 13 éves fejjel, hogy néhány lány milyen családból jött:D

2015. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2015. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Metálban utazom, szóval nemigazán nézek olyan klippeket, amikben félpucér csajok vannak. Ha mégis van egy-egy szám, aminek ilyen a klipje, nem igazán érdekel... Attól még, hogy a klipje egy szar, maga a szám még tetszik.

De egyébként mit gondolsz, 15-20 évvel ezelőtt nem voltak ilyenek? A Spice Girls, Britney Spears meg Christina Aguilera fénykorában?

2015. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Shakira csípőriszájáról meg aztán már ne is beszéljünk...
2015. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Engem megedöbbent a feltételezés, hogy zavarnia kellene. Most miért? Nem vagyok 83 éves, templomba járó nagyi. Hát ja, ott egy félmeztelen csaj, jó neki. Ha tényleg szép csaj, akkor meg mégjobb neki. De ha megnézel egy romantikus filmet, ott meg mindig jönnek a félmeztelen jó pasik, akik ráadásul mind a balfék szingli csajba szerelmesek, pedig simán válogathatnának és találhatnának milliószor jobbat.
2015. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!