Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne pisiljem le a lábam?

Hogyan ne pisiljem le a lábam?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyeségnek hangzik,igazából már sokat vaciláltam ezen a kérdésen,hogy ki írjam-e vagy sem :)


A problémám az,hogy amikor frissen vagyok gyantázva,borotválva valahogy mindig mellé folyik a pisi és így végig folyik a lábamon.Ez akkor fordul elő amikor nem ülök rá a wc-re,hanem guggolok,mert nyilván sehol nem ülök rá kivéve itthon.Ha kicsit hosszabb már a szőr,akkor nincs gond,mert az "elvezeti" egy irányba :D De amikor sima vagyok teljesen össze-vissza folyik.


2015. szept. 9. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nekem is sokszor félre folyik,tök gáz. Nekem az esetek többségében az válik be,hogy lassan engedem ki,de ez se mindig hatásos.Szóval én is kíváncsi vagyok kinek van erre vmi jó kis tippje. Nekem ha sima ha szőrös akkor is félre megy :D Én se ülök rá sok helyen.De van mikor inkább wc papírral leterítem vastagon az ülőkét :D
2015. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik megoldás az, hogy kicsit széthúzod a szeméremajkaid. Akkor a pisi lefele fog menni, nem szanaszét :D


A másik megoldás, hogy a Domestos termékcsaládnak van fertőtlenítős törlőkendője. Úgy van csomagolva, mint a babapopsitörlők, csak ugye Domestos-os. Na, ha veszel ilyet, akkor idegen helyen gyorsan le tudod törölni és fertőtleníteni az ülőkét és a WC peremét, utána rá lehet ülni. Nekem ezt egy alacsony lány ismerősöm ajánlotta, mert neki nem olyan egyszerű a budi fölé guggolni.

2015. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

első vagyok, 2. ezt a szeméremajkak széthúzását itthon kipróbálom :D

A törlőkendős megoldás is jó ötlet végülis.

2015. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindjárt én is elmegyek és szétnyitom..de utálom ezt...aztán persze törölgetem összevissza a földet is, hogy ne lássák...mert kimegy oda is. Múltkor abbahagytam a pisilést miatta...és egész nyáron a dzsumbujban rohadtam emiatt....(pasi most nincs)
2015. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam...mennyire húzzam szét? mert széthúztam, de így is szépen lepisiltem magam :D
2015. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, nekem nicsenek ilyen problémáim!


25/F :DD

2015. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne szólj bele, pppáááá :))
2015. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5: Hát, én éppen csak egy picit húzom szét, nekem működik, akkor soha nem megy szanaszét :D vagy marad a Domestos kendős megoldás.
2015. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Széles terpesz, nagyon mély guggolás vált be nekem. Jól erősíti a combizmokat :D
2015. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pont akkor pisilek össze-vissza, amikor lassan engedem ki. :D
2015. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!