Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olvastátok, hogy elképzelhető,...

Olvastátok, hogy elképzelhető, hogy Magyarországról kivonul a TESCO - mi a véleményetek ezzel kapcsolatban? Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 9. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallottam olyan változatot, hogy a Walmart vásárolja fel.
2015. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, most olvastam épp.


[link]

2015. szept. 9. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.(Jusco lenne).
2015. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor az ott dolgozókat sajnálom, mert ők fogják megszívni.


De egyébként magát a bolthálózatot utálom, nagyon sok dolog, főleg az élelmiszerek, sokkal drágábbak, mint máshol (Aldi, Lidl, Spar, de még az Auchanban jobbak az árak), mégis úgy harangozzák be magukat, hogy ők mennyire olcsók. Nem is járunk már oda pont emiatt...

2015. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én sajnálom, ha ez bekövetkezik, mert vannak olyan Tesco saját márkás termékek, amiket naponta fogyasztok, és nem tudok más termékkel helyettesíteni más boltból... így gondban leszek ezután, hogy hol mégis vásároljak. :(


A WalMartnak amúgy nem tudom, miért érné meg itt boltot nyitnia. A saját termékeiket nem nagyon tudnák eladni, mert Amerikából kéne idehozni, ami a sok szállítás miatt jelentősen megemelné az árakat. A kutya nem venné meg ugyanazt a terméket ötszörös áron, ha európai változatban is megkapja olcsón! Ha meg csak itteni ill. környező országbeli termékeket árulnak... akkor meg mi benne a WalMart? Csak a neve? :/

2015. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvastuk. Egy szlovák szennylap(ilyen Blikk szintű) az alapja a hírnek.


Azért röppent fel, mert a koreai Tesco-t eladták a múlt héten.


Ennyi meg egy bambi. 99,9%, hogy semmi alapja nincs.

2015. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!