Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy sima szakmával eltudok...

Egy sima szakmával eltudok majd helyezkedni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és asztalosnak készülök.


Sajnos a matek nehezen megy az angol meg szinte semmennyire..


Az oka hogy regen nem figyeltem annyira.. ezerszer megbantam és a hugomat is tanulásra buzdítom.


Most szeretnék matektanárhoz menni mivel kell az asztalos szakmához, de egyetemre így biztosan nem mehetek.


Egy asztalos szakmával érettségi nélkül el tudok majd helyezkedni később? (persze ha jól csinálom, engem csak az aggaszt hogy a rossz Angol és matektudásom miatt nagy hátrányban leszek)


2015. szept. 9. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

16 évesen még bőven benne vagy a tanulásban...

Ezzel végzel, nekifekszel, és ha az anyagiak megengedik, akkor simán mehetsz érettségizni.

Van ismerősöm, aki 20 évesen még a gimnázium 11. osztályában ül, szóval nincs veszve a dolgod.

2015. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Asztalosként bőven elegek lesznek az alapműveletek. De az még minimum 4 év, az alatt meg behozható.
2015. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!