Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2015. szept. 9. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs hang?

Mindegy is... Még csodálkozunk, hogy a rendőrök az idegösszeomlás szélén vannak. Undorító, amit ezek csinálnak, a gyerekeket viszont sajnálom. A felnőttekből még azt is kinézem, hogy elveszik majd tőlük az ételt és kihajítják. De akkor legalább a hajléktalanok jól járnak.

2015. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

A naiv válaszom az, hogy: Gondolom, azért dobálják el, utasítják el az ásványvizet és az ételt, mert nem akarnak segítséget kérni, vagy ha úgy tetszik, nem akarnak adósai maradni senkinek, amiért segítettek nekik.

A bunkó válaszom pedig: Egyszerűen hülyék, hogy nem fogadják el a segítséget, és képtelenek értékelni a jószándékot.


Nem tudom, mi játszódik le a fejükben, de valahol mélyen megértem őket, hogy nem fogadnak el támogatást.

2015. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=SRhI0Xqv5Rc


ez normális videó. Értem, köszi.

2015. szept. 9. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
MI az, hogy megérted, hogy nem fogadnak el támogatást? Miről beszélsz? A menekült alapból azért menekül, hogy valahol segítséget kapjon, nem? Ráadásul az egyik hangáros tüntetésükkor azt kiabálták, hogy éhesek és szomjasak! Még ha nem is kéri a vizet, nem kellene ilyen ellenségesnek lennie! Az ingyen vonat azért kell nekik?
2015. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Még annyi, hogy ha nekem valami nem kell, akkor azt elutasítom, de ilyet, hogy eldobáljan az ételt, italt? Eszembe nem jutna! Ha nem kérek, nem veszem el...

Ja, nem kell nekik támogatás, de azért a kórházakban lássák el őket ingyen és utaztassák őket szintén ingyen, ha-ha-ha.

2015. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ti tiszta hülyék vagytok, ha azt hiszitek hogy ezek szegények :D A legtöbbnek sokkal több pénze van nálatok. Csak szimplán mennek jobb megélhetést keresni.
2015. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Óh, tudom én azt, hogy nem szegények, nyugi... A Keleti mellett megyek el reggelente melózni. Szép látvány, amikor a "szegény menekültek" százezres mobillal és márkás ruhákban szelfizgetik magukat :D
2015. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már az is vicc hogy személyvagonba szállítják ezt a makogó állat népséget. Marha vagonba betömni őket amennyi csak belefér aztán mehetnek "zsörmenibe".
2015. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!