Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan felvágós ismerősötök?

Van olyan felvágós ismerősötök?

Figyelt kérdés

Legyen nő vagy akár férfi, aki a netre tölt fel utazós fotókat, vagy csak úgy szereti megvillogtatni mije van?

Őszintén írom, nekem nincs ilyen ismerősöm, és kíváncsi vagyok meddig megy el egy ilyen. Akár privátban is küldhetitek.

Köszi


2015. szept. 11. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én magam vagyok:D.

Mármint megkaptam már párszor, hogy ilyen felvágós vagyok, pedig egy évben kb. 1-2 képet szoktam csak kirakni, igaz mindig arról, hogy éppen hova utaztam, de nem gondoltam, hogy ennek ekkora jelentősége van, nem felvágásból raktam ki, csak egész egyszerűen az év más részeiben nem nagyon szokott rólam kép készülni, viszont ha utazok valahova, ott mindig készül pár kép rólam.

2015. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Azt én nem tartom felvágásnak, ha valaki kirak a nyaralásáról képeket, szerintem ez természetes is. Régen CDvel meg előhívással mutogatták végig a barátoknak vagy a családnak a nyaralásokat, így gyorsabb és egyszerűbb. (Mondom ezt, hogy én semmit se osztok meg.)


Ami viszont már felvágás szerintem, amikor valaki olyan képeket rak fel, hogy "Megérte várni az új iPadra", vagy csak egy fotó egy air maxről. És nem irigy vagyok, hanem szerintem ez nevetségesen gáz:D

2015. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokszor mindkét félen is múlik, kinek mi a felvágás.


Van aki már a másik családi nyaralós fotójától is vérszemet kap, van aki meg szimplán leszarja ezeket.


Amúgy azt vettem észre, legtöbb ember büszke valamire, szereti emlegetni, felvágni vele, aztán rajtunk is áll, hogy ezeket hogy kezeljük.

2015. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én az ismerőseim nyaralós képeit szívesen nézegetem és nem érzem felvágásnak sem villogásnak... Sőt én is szoktam néha felrakni ilyen képeket, mert tudom, hogy a távolabb élő családtagjaimat és a barátaimat érdeklik ezek.

Ami számomra inkább visszataszító, az a frissen vásárolt (főleg drágább) anyagi javak mutogatása a közösségi oldalon.

2015. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Meglátásom szerint az utazós fotók nem felvágások, azok az ismerőseim rakják ki, akiknek ez nagy dolog. Aki mindenhol járt már, nem tölti fel mind a 600 helyet. Szóval van olyan ismerősöm, aki nyaralós fotókat feltölt, de épp azért, mert nagy dolog számára. Ez pedig nem irigylésre méltó.
2015. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ami viszont már felvágás szerintem, amikor valaki olyan képeket rak fel, hogy "Megérte várni az új iPadra", vagy csak egy fotó egy air maxről. És nem irigy vagyok, hanem szerintem ez nevetségesen gáz:D"


Ez viszont igaz.

2015. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van és nem zavar, hogy ő ilyen. Mivel bennem tényleg nincs irigység, ezért én kifejezetten kedves dolognak tartom, ahogyan dicsekszik mondjuk az ipadjével, mint az ovisok az új játékkal. Nem kell mindig a rosszat nézni másokban.
2015. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon van. Szerintem az nem gáz, ha valaki felrak pár képet az utazásairól. Én mondjuk abszolút nem vagyok facebook függő, alig van fent képem. Az instagramot viszont mindennel teleszarom :DDDD
2015. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van és nem zavar, hogy ő ilyen. Mivel bennem tényleg nincs irigység, ezért én kifejezetten kedves dolognak tartom, ahogyan dicsekszik mondjuk az ipadjével, mint az ovisok az új játékkal. Nem kell mindig a rosszat nézni másokban."


Mint írtam, bennem sincs semmi irigység, egyszerűen szerintem ciki, ha ezt egy idő után nem növi ki az ember. Mert én komolyan nem értem, hogy huszas-harmincas emberek miért rakják ki Facebookra, hogy épp most festik a hajukat xy szalonban vagy esznek egy sütit valami sznob helyen. Komolyan ennyire számít mások véleménye ennyire jelentéktelen dolgokban?

2015. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!