Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet-e venni olvasószemüveget...

Lehet-e venni olvasószemüveget, úgy, hogy nem rossz a látásom, de jobban látok benne?

Figyelt kérdés
Vehetek úgy olvasószemüveget, ha nem rossz a látásom, voltam szemésznél, és ők nem találtak semmit, de jobban látok szemüvegben. Vegyek, vagy fölösleges lenne?

2015. szept. 13. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél ha jólesik, azt csinálsz amit akarsz!
2015. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szemész távollátást és közellátást is vizsgált?
2015. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj ne vegyél, mert csak romlik a szemed
2015. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, vagyis azt a táblát néztem, és akkor az utolsó sort az egyik falytánál nem tudtam elolvasni, de a másiknál már igen. De a suliban mikor volt szem vizsgálat akkor is előirték a szem vizsgálatot.
2015. szept. 13. 21:36
 5/8 gnoomage ***** válasza:
Az a tábla az távol látás. Kaptál egy könyvet amit bizonyos távolságból kellett olvasnod? Mert az a közellátó vizsgálat. Ha az nem volt sipirc vissza egy optikába/szemészetre és mond h közellátást vizsgálljanak.
2015. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kész olvasó szemüvegek mindkét lencséje egyforma. Az embernek általában nem egyformák a látáshibák a két oldalon. Ha olvasásvizsgálatot csináltatsz, ott bemérik pontosan. ha olvasószemüveget veszel készen, elrontod a jobbik szemedet is.
2015. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szemüveg rontja a látást, szóval nem ajánlom.
2015. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönömmindenkinek, úgy döntöttem nem veszek szemüveget, nem akarom rontani a látásom.
2015. szept. 14. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!