Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Remélem ismeri mindenki az...

Remélem ismeri mindenki az ABBA nevű zenekart. Régen nagyon menők voltak. Szoktál tőlük hallgatni zenéket? Szereted őket? Mennyire tartod a régi zenéket elavultnak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoktam néha hallgatni tőlük számokat, a híresebbjét, ha rám jön, bár ez ritkán fordul elő.

Szerintem minden kornak megvan a maga szépsége. Habár én inkább rockot/metált hallgatok, mégis bírom a régi disco zenéket, meg a rappet is. Lehet, hogy a mai szórakozó helyek számára már elavultak és nem játsszák, mert a most 18-20 éves közönség nagyrésze nem kíváncsi egy 30-40 éves számra, de azért nem mondanám értéktelennek őket.

Havonta egyszer általában, ha már kezdem unni az agyon hallgatott zenéimet, akkor keresek olyanokat, amiket amúgy nem szoktam hallgatni és közte van az ABBA is.

2015. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erről beszédet tudnék mondani.


28 vagyok, mindig a "régi" zenéket kedveltem. Kicsit néha hülyének éreztem magam, mert mindenki Roxy rádiót hallgatott, én meg Slágert. :D


De nagyon elegem van a mai zenékből, a többsége nem is zene. Tegnap miket hallgattam, nézzük: Bon Jovi, Warrant, Scorpions, Alice Cooper, Billy Idol, Pat Benatar, Eurythmics, Duran Duran, Roxette... basszus, ha ilyen zenék lennének diszkókban, minden este mennék.


Azért tök más egy Footloose-ra táncolni, mint egy nyomorék fütyörészős Pitbullra meg a komputer "zenéjére".


És persze, hogy ismerem az ABBA-t, szerintem ma is menők.

2015. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többek közt ezen nőttem fel (...már amennyire felnőttem), pedig tizennégy évesen nem mondanám, hogy az ABBA idejében élek. Valahogy úgy vagyok, mint az első válaszoló: alapvetően a metált és a klasszikus zenét szeretem, de néha egyszerűen ehhez van hangulatom. A jó zene évszázadokkal később is jó. :D
2015. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam hallgatni a Summer Night Cityt, és a Gimmi-t, Dancing Queen-t. Szeretem is őket.

A régebbi zenék sokkal jobbak, mint a mai csimbum zenék.

2015. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!