Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor jonnek vissza a szerb...

Mikor jonnek vissza a szerb hatarol a magyar katonak?

Figyelt kérdés

Apukamat hajnalban elvittek a szerb hatara es nem tudom mikor jon vissza

Veszelyes vagy simaan tulelheti (bocsi fogalmam sincs az regeszrol csak 12 eves vagyok )fegyvereket hasznalnak vagy nem ?mennyire veszelyesek ott a migransok? Szoitak robangatni vwgy van fegyveruk amit hasznalnak is?



#honvédség #bevándorló #migráns #katonasak #szerb hatar
2015. szept. 15. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Robbant gatni nem és max készük van , mondjuk vannak olyan hírek ahol mondják hogy vannak terroristák is köztük de ezt semmi sem bizonyítani de késelésről már hallotam de az se megbízható forrás volt
2015. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, a határon nem lövöldöznek vagy robbantgatnak. Édesapád valószínűleg őrködni fog a határon, esetleg segíti a kerítés építési munkálatait valamilyen formában.
2015. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem háborúba ment,fegyvertelenek a migránsok 99,99%-a,nem történt még haláleset a határnál migránsok által.Nem lesz semmi baja,viszont lehet hetekig marad ott,attól függ mi a dolga,ha csak a kerítés építés akkor nem olyan nagyon sokáig.
2015. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!