Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 21 évesen el vagyok késve...

21 évesen el vagyok késve akármivel is?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdem az egyetemet, más már 18 évesen.

Még csak egyszer jártam külföldön, van aki viszont már több országban is volt.

Még nem találtam meg az igaz szerelmet.

Még nem volt állásom, csak diákmunkám, így nincs "rendes" munkatapasztalatom, sem önállóan keresett, félretett pénzem.

Még nem szereztem, csak néhány barátot, más viszont sokszor ilyenkor már egy többtíz-száz fős társaság "hangadója".


F/21


2015. szept. 16. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
hát eljutottál az egyetemre majd ott felnősz! Semmivel sem vagy elkésve!
2015. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 klopusz ***** válasza:

Szia!


A lányom ugyan még "csak" 18 éves, de nincs előrébb nálad.

Például külföldön (Olaszországban) is csak egyszer volt, négy évesen :)

És hát ő sem a "társaság középpontja" típus.


De miért is gondolod, hogy bármiről le vagy késve?

2015. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkesve!!

Van aki 25 evesen vagy kesobb kezdi az egyetemet.

Van aki sosem megy kulfoldre...es sorolhatnam :) Nem a kor szamit, hidd el!

2015. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy mikor fejezed be és hogyan hasznosítod.

Lényeg, hogy hányszor mész még, hova és ott hogy érzed magad.

Lényeg, hogy akit megtalálsz azzal fenn tudd tartani a kapcsolatot annyi ideig amíg szeretnétek végig szeretetben.

Lényeg, hogy az egyetem után legyen. Lehetőleg mindkettő.

Lényeg, hogy az a néhány barát jó barát legyen ész számíthassatok egymásra minél tovább.


A többit felejtsd el. Kevés kivétellel soha semmiről nem vagy lemaradva.


Üdv:

40+, 2 éve szinte a nulláról újrakezdő :)

2015. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy 22 éves ismerősömmel aki 2 év múlva végez, de jövőre végzett volna, csak csúszik. Ő mondta, hogy mennyire el van keseredve, mert már ideje lenne elvégeznie az egyetemet, már élni szeretne, és kezd kifutni az időből. Én nagyon furcsának tartottam, de kicsit elbizonytalanított, hogy most fiatal vagyok-e, vagy sem.
2015. szept. 16. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve. Még csak most kezdődik igazán.

Nem hinném, hogy számít, hogy 3 évvel előbb vagy később kezded az egyetemet.

Az igazi szerelem sokaknak csak sokkal később jön el, huszonévesen, vagy harmincas éveikben.

Én speciel nem vágytam sose arra, hogy nagy társaságok hangadója legyek :D De az egyetemen majd biztosan szerzel haverokat, néhány jó barátot.

Én 25 éves koromban voltam először külföldön. Azóta a fél világot bejártam. Szóval nem maradtál le semmiről :)

2015. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
21 évesen, 3 éves munkatapasztalattal engedném csak a fiatalokat egyetemre!
2015. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor én mit szóljak? 21 vagyok, és el sem tudtam kezdeni még az egyetemet, mivel külföldön akarom, most dolgozom.

Én sem találtam semmilyen szerelmet, és nőként jobban ketyeg a biológiai órám (persze nem most, majd 30 felett)


21N

2015. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiatal addig vagy, amíg annak érzed magad szellemileg és testileg. Addig amíg meg nem törsz. Addig míg vannak álmaid és terveid. Ismerek 70 éves fiatalt és 20 éves időset is. Persze vannak dolgok amik az életkoron múlnak, de az érzéseid nem.
2015. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Másokhoz hasonlítod magad és az életed. Elég gyerekes szokás, szóval semmiről nem késtél le, még fel sem nőttél. Nem kell mindent úgy és akkor csinálni amikor az emberek nagy része teszi. Te csak éld az életed úgy ahogy szeretnéd.
2015. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!