Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a rocker lányokról?

Agotachan kérdése:

Mit gondoltok a rocker lányokról?

Figyelt kérdés
Férfi ingeket hordok, bakancsban járok, van egy csomó együtteses pólóm, és karkötőim. Nem változtatnék a stílusomon semmi pénzért, de valamilyen szinten kíváncsi vagyok, mit gondolnak mások.

2015. szept. 17. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
14L
2015. szept. 17. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy ezt valakik rossz szemmel nézik, de amíg stílusos, egyedi összeállításban hord valaki ilyen cuccokat, szerintem nagyon menő, jól néz ki.
2015. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magam is rocker vagyok, szóval bejönnek a hasonló ízlésű lányok, de igazából csak azok, akik visszafogottabban viszik bele a személyiségükbe a rockerséget. Szerintem ugyanis a rockerség nagyon könnyen párosulhat igénytelenséggel, én pedig próbálom megtalálni az egyensúlyt. Vannak fekete cuccaim ugyan, de nem azokban járok éjjel-nappal, hanem bőven megtalálható a ruhatáramban sok színes cucc is (bár az tény, hogy azok is sötétebb árnyalatúak, szóval nincs például neonzöld pólóm :D ). A hajamat csak akkor lövöm be kicsit punkosabbra, ha mondjuk koncertre megyek, a hétköznapokban nem akarok feleslegesen feltűnést kelteni.

Valami ilyesmi felfogást várok el egy rocker lánytól is. Nagyon csinos tud lenni a bandás póló, ha az nem férfiszabású és 5 számmal nagyobb rád, hanem mondjuk ilyen:

[link]


Férfi ing egy lányon? Hááát... nem írom le látatlanban, lehet, hogy meg lehet azt is igényesen oldani, de egy képet linkelhetnél azért, kíváncsi lennék rá.

A bakanccsal sincs semmi baj, feltéve ha olyan időben hordod, ami még megkívánja. Azokat a rockereket ugyanis, akik nyáron, a 40 fokban is bakancsban járnak, csak mert ők akkora kemény rockerek, simán kiröhögöm.

Hirtelen ennyit tudtam mondani, remélem elégedett vagy a válasszal :) A lényeg, hogy bármennyire is rocker vagy, tarts mértéket! Hülyét azért nem kell csinálni magadból :D

21/F

2015. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csípem őket. Ők nem csípnek engem, mert én nem öltözködöm úgy, így nem is tudják, hogy bírom a metált, meg a rockot. Ja, de én dolgozni járok, olyan helyre, ahol nem mindegy mit veszek fel. :×

Véget ért már a szabad ifjúkor nekem. :c

:D

2015. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Nekem szimpik,valamiért be is jön ez a fajta stílus.

És szintén azt hallgatok többnyire,csak nem látszódik rajtam.

2015. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elég "érdekesen" öltözködhetsz :)

én is 14 éves lány vagyok, rockot és punkot hallgatok többnyire (de ott van a metál, jazz, country is).

ennek ellenére nem igazán vennék fel férfi inget, egyrészt mert, ha már mondjuk egy sima, feketéről van szó, az én méretemben, akkor már minek vegyek fel férfit, ha van női is? meg amúgy is, inget csak ünnepségeken hordok... ha meg azokra a kockás, bő férfi ingekre gondolsz... hát, én még a női fazonuakat sem szeretem, egy férfi ingben meg ráadásul el is veszel, és szerintem igénytelenséget sugall egy fiatal lányon a fityegő ing :((

együttes polókat, bakancsot én is szeretem, de csak mértékkel! :) én inkább a szűkebb, karcsusítóbb fazonú polókat szeretem, de pl. sok lányon láttam férfi polókat is, amik ráadásul nem is voltak kicsi méretek :)) értem, hogy lazaság, meg lázadás, de azért ez már inkább igénytelenségre val, szerintem.

bakancsokból többfélém van: női fazonú (suliba, ünnepségre télen) és a "rockeresebb", de nincs még acélbetétesem, mert nagyon drága :(

ezen kívül szeretem én a szoknyákat, ruhákat is, és próbálok minél változatosabban kifejezni magam.

2015. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a #2-sel egyet értek..kell a hétköznapba egy kis szín is :)

én is rocker lány vagyok, de mondjuk nekem játszik az is, hogy olyan szakon tanulok / olyan munkám van ami nem nézi jó szemmel, ha bemennék egy acélbetétesben, persze ha koncertre megyek az már más :)

20/L

2015. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!