Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok arról ha...

Ti mit gondolnátok arról ha valaki ezt írná nektek?

Figyelt kérdés
"Ha azt választod akivel könnyebb az életed, akkor oda az élmény. Nincs meg az a küzdelem, az az érzés, ami az élethez tartozik. A könnyebbik út nem neked való, ha azt választod nem leszel önmagad, a rossz döntést hozod meg."
2015. szept. 17. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Dühös lennék.

Hagy tudjam már mi a jó nekem.

Hagy ne kelljen már, ha nem muszáj, nyomorban, stresszben és szorongások közepette leélnem az életemet.

Tudom miről beszélek volt ilyen kapcsolatom, aki be akarta beszélni nekem, hogy az élet minden területen küzdelem, gyötrődés és vérfürdő.

2015. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne, és a szöget is az öklöddel próbáld meg a falba beverni, mert a kalapáccsal túl könnyű lenne, úgy oda az élmény. Ezt az idiótát...
2015. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondta a véleményét (mintha annyira ismerne). Nekem meg nem kötelességem hallgatni is rá.
2015. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt szeretné, hogy ha az ő élete sz.r, legyen a tied is az. Ebben az országban ugyanis roh ad tul böki az emberek csőrét, ha a másiknak jobb az élete, vagy 2 forinttal többet keres stb... Azt viszont imádják hallani, amikor mások szakítanak, félrelépnek, csórók stb..
2015. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!