Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már úgy, hogy...

Ti éreztétek már úgy, hogy valamilyen tulajdonságotok miatt nem illetek bizonyos embercsoprtokba/körökbe?

Figyelt kérdés
Hogyan vagy miből jöttetek rá arra, hogy ti valamiféle módon kívülállóak vagytok? Hogyan kezeltétek/kezelitek ezt az outsiderséget?

2015. szept. 17. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát pl. a kollégiumi barátai többsége vagy cserkész vagy valami más csoportban benne van. Én meg sosem voltam semmiben, ezért kicsit kívülállónak érzem magam, de azért jól elvagyok velük.

De ilyen érzés el tud kapni más helyeken is, főleg ha valami tevékenységgel van kapcsolatban az a csoport és úgy érzem, hogy nekem az nem megy igazán...

2015. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
valahogy eddig mindig úgy éreztem nem illek oda,ahol vagyok..és akikkel vagyok...sehogy nem tudtam kezelni xD mindig csak 1-2 haver-félém volt,de ők sem voltak az igazi...
2015. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csendes, megfigyelő típus vagyok, nem nagydumás - ez alapvető "gond" sokaknak.


A volt párom baráti társasága harsány, mondja-mondja. Plusz a modern zenékért vannak oda, vagánykodnak, és - itt a baj! - lenézik azt, aki nem olyan, mint ők.

Az egész társaságból egy sráccal jöttem ki jól, ő is különc volt, totál más zenei ízléssel (amit mindenki fikázott, csak nekem tetszett).


Nem kezeltem sehogy, mert felháborított, hogy kibeszélnek mindenkit, és leszólják a másikat, mert azt hiszik, ők az istenek. Maradtam csendes, de már nem vagyunk együtt, így legalább tőlük megszabadultam.

2015. szept. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen sokan valamiféle rózsaszín ködben élnek, miszerint minden- és mindenki szép és jó, rosszat nem szabad senkiről sem mondani. Én itt renitens vagyok, mert bizony meg szoktam mondani a magamét. Hogyan kezelem ezt? Tartom magamat ehhez az állásponthoz, de ha sokáig kell még (szélmalom)harcot vívnom, akkor otthagyom az egész "Wonderland-et".
2015. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az osztályban van egyfajta klikkesedés és én is benne vagyok az egyik ilyenben, 4-en vagyunk és a másik 3 lány elég szépen rajzol, meg minden héten együtt járnak rajzszakkörre a rajztanárhoz, meg csomószor azzal telik el az egész szünet, hogy mutogatják egymásnak a legújabb rajzaikat és kitárgyalják, hogy a másiknak mit milyenre kéne szineznie szerintük meg ezt meg azt milyen eszközel kéne megcsinálni, meg ilyesmik...Én pedig egyáltalán nem tudok rajzolni és kicsit rosszul esik...Tudom, hogy hülyeség egy ilyen kis jelentéktelen dolog miatt bánkódni, csak néha tényleg úgy érzem, hogy emiatt mintha engem háttérbe szoritanának, ami végül is érthető, mert velem kevesebb időt töltenek, mert én nem járok rajzszakkörre sem, ő meg mindig együtt mennek, meg én utoljára tavaly rajzoltam bármit is, akkor is csak rajz órán. Szóval szabad időmben egyáltalán nem szoktam rajzolgatni és nem értek az ilyen dolgokhoz, hogy mit tudom én milyen fajta filctoll meg különböző szőrökből készült ecsetek meg minden, ők meg szünetekben ezekről szoktak beszélgetni..:/
2015. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak ennyit írnék: forever alone :D
2015. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Zseni lévén egy nagyon érdekes személyiséggel szinte mindig ezt érzem.

Én könnyen kezeltem. Életemet mások segítésére használom és ehez nem kell kimenni.

Ha valaki nem hozzámhasonló, egyszerüen realizálnia kell és nem problémának felfogni.., mert nem az.

2015. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem még soha, hogy bárhova is beleillettem volna. Nincsenek barátaim. Szerintem, az egész világon egy kívülálló vagyok.
2015. okt. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szénás peti ***** válasza:
100%
Én mindig kívül álló vagyok.Senki se értene meg.
2015. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!