Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zmV_yCB2HU0


Talán közhely,de igaznak tartom(legalábbis az esetek 90%-ban),hogy a "nagy egyéniség" duma mögött pont az húzódik meg,hogy nem tudják elfogadni magukat,nem látnak magukban olyan értékeket,amikkel extrém feltűnősködés nélkül kifejezésre juttathatnák az egyéniségüket.Aki szürke kisegérnek érzi magát,az kalimpál kézzel-lábbal,hogy "Hahó,itt vagyok,vegyetek már észre!"


2015. szept. 19. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolok róluk, felőlem azt csinálnak amit akarnak, hidegen hagy.


Engem amúgy nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, tarthatnak szürke kisegérnek, vagy egyéniségnek is, nekem tökmind1, a lényeg úgyis az, hogy én mit tartok magamról.

2015. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Titusztitusz ***** válasza:
Elöször is:KIT-MIT tartunk "nagy egyéniségnek"? Ezt kéne legelőszöris letisztázni pontosan...Mivel ez a kérdés erősen szubjektív...Vannak, akik az olyan illetőt tartják "nagy egyéniségnek" aki csak locsog,meg dumál vég és értelem nélkül, leszövegeli még a csillagot is az égröl, míg mások szerint meg pont az a "nagy egyéniség", aki megválogatja mindig, hogy kihez mit szól, vagy hogy egyálltalán hajlandó-e szóbaállni valakivel is...Most nem tudom hogy te melyik variációra gondolsz, bár lehet hogy az elsőre, a bevezető szöveg alapján...Ha így van, akkor az az ábra, hogy jó irányban keresgéled a választ...Az ILYEN TÍPUSU "nagy egyéniségek" valójában komplexusokkal küzdő bizonytalan személyiségek, akik ráadásul még TÁRSASÁGFÜGGŐ hajlamokkal is rendelkeznek...Szóval a "harsogó viselkedés" egy önmagában bizonytalan,valójában GYENGE önbizalommal, és egyéniséggel rendelkező illetőt szokott álltalában takarni...Viszont a MÁSIK VARIÁCIÓ! Na AZOK az igazán "nagy egyéniségek" mindig, akik a tartózkodó, hűvös viselkedéssel szoktak kitünni...Mivel nekik nincs szükségük az önképük javításához külső visszaigazolásokra, és mindennek látványos bizonyságát is adják...
2015. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,2.teljesen egyetértek veled.
2015. szept. 22. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!