Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Interpals. Net-ről mi a...

Interpals. Net-ről mi a véleményetek/tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam az oldalról, arra gondoltam, hogy több dolog miatt is jó lenne ott beszélgetni (nyelvtanulás, stb) viszont nem tudom, hogy mennyire megbízható/biztonságos, mi az, amit jobb, ha elkerülök, stb. :)


Ha rossz kategóriába raktam, akkor elnézést.


A válaszokat előre is köszönöm!


2015. szept. 19. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Csak jó tapasztalataim vannak, de ha lány vagy és szép, vigyázz, sokan beléd szeretnek :P

Nekem onnan lett barátom is 2 éve.

2015. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ezért is ódzkodom tőle, nem akarok kifogni perverzeket.
2015. szept. 19. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy fiúként regisztrálj, vagy csak annak írj vissza, aki tényleg szimpatikus. Vagy kiírod, hogy fiúkkal nem beszélgetsz:) Tudom hogy egyik se hangzik szépen, de lányként annyian fognak rádírni, hogy amúgy is lehetetlen mindenkinek normálisan válaszolni. Én is fent vagyok, sose bírom fél napnál tovább, csak pasik írnak, rengeteg a nagyon buta, meg a kiéhezett, meg a magyar kiéhezett, aki nem tudja, miért szokás egy ilyen oldalra regisztrálni... Különben nagyon hasznos, ha hosszútávra találsz pár normális levelezőtársat, csak meg kell érte szenvedni.

19L

2015. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hú, hát ezt hallva kicsit el is ment a kedvem tőle.

Nem igazán szeretem, ha kiéhezett/buta emberek keresnek meg, az ilyenek meg nem hiszem, hogy figyelembe vennék, hogy csak a saját nememmel beszélgetnék. A nememről meg nem akarok hazudni, mert az már egy negatívum, ha normális emberrel akarnék beszélni. =(

2015. szept. 19. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Penpal World oldalt. Szerintem az jó :)
2015. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ééés az mennyivel másabb, mint az interpals?: )
2015. szept. 19. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
hát az interpalst annyira, nem ismerem, de a penpal world regisztrálni kell, aztán rákeresel, hogy milyen nemzetiségű, korú embert keresel. Aztán e-mailben írhatsz neki.
2015. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. szept. 20. 13:02
 9/9 anonim válasza:

Szerintem mindenképp regisztrálj az Interpals-ra! Én is lány vagyok, már évek óta használom és van nem egy ember akikkel jó néhány éve tartom a kapcsolatot. Igaz, hogy vannak perverzek meg primitív emberek, de nagyon sok felhasználója van az oldalnak, így biztosan találsz olyat, akivel jól kijössz.

A profilodat töltsd ki rendesen, add meg az érdeklődési köröd vagy bármit amit mások érdekesnek találhatnak és akkor nagyobb eséllyel írnak majd olyanok, akik neked is szimpik.

Egyébként ha semmiképp sem akarsz fiúkkal/férfiakkal beszélni, akkor beállíthatod, hogy ők ne írhassanak neked vagy egy-egy embert blokkolhatsz. Sőt, akár országokat, kontinenseket is letilthatsz. Ezt annyira nem ajánlom, mivel mindenhol vannak érdekes emberek.


Még egy pozitívum, hogy teljesen ingyenes, nem úgy mint például a Penpal World.

2015. okt. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!