Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyen, hogy...

Szerintetek szégyen, hogy facebookon a profilképem alá a szüleim kommenteltek, hogy jó kép lett és szép vagyok, de senki más nem írt kommentet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szard mar le a facebookot, van annal fontosabb dolog is az eletben mint hogy hany lajkot vagy kommentet kapsz.

udvozletet kuldi egy 15 eves lany.

2015. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az a szégyen hogy ebből problémát csinálsz.
2015. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Viven kérdései ***** válasza:
Pff ez a legnagyobb baj...
2015. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta hozzá se nyúltam a profilképemhez, nem változtam, aki akarja, felismeri az arcomat róla.


Szégyen??

Meg alig posztolok, nem kell fals rajongói tábor, akik azért nyaliznak, hogy minél több mindenkinél szerepeljenek nyilvánosan, hátha bejelöli őket valaki ismerkedni

2015. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy te még...
2015. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

úgy érzed nem tűnsz eléggé népszerűnek?

kicsit add lejjebb a megfelelési kényszeredet...

2015. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a mamám szokott kommentelni a képeim alá. Nem mondom,hogy örülök neki,de azért ez nem akkora tragédia. Lehet ezzel csak az önbizalmadat akarják növelni és azért írnak ilyeneket. Ha ez zavar téged esetleg kérd meg őket,hogy legközelebb ne írjanak oda semmit. Biztos megértik. :) 15/L
2015. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem szégyen. De ha kellemetlenül érzed magad emiatt, akkor pedig töröld a kommentet, vagy a képet. Vagy pedig beszéld meg velük, hogy nem szereted azt, hogy a képeidhez megjegyzést írnak.

Én egyébként nagyon ritkán töltök fel képet (kb most a legkorábbi is 4 éves), illetve nem posztolok, nem likeolok semmit/senkit. Én sem várom el másoktól. Sőt még születésnapkor sem írok az idővonalára senkinek, max privát üzenetben. Hogy miért?

Túl nyitottnak tartom a facebookot, lekövethető vagyok. Ugyebár az interneten lényegében csak ott tudnak engem konkrétan beazonosítani, sehol máshol. (persze lehet korlátozni, hogy kik láthassák, stb...) És én ezt nem szeretem. Ha megnézed egy ember profilját, már elég sok mindent megtudhatsz róla. És ez nem mindig pozitív dolog. Akár még egy állás is függhet tőle, mivel egyre gyakrabban néznek utána embereknek

De itt nem is erről van szó. Csak olyan képet tölts fel, ami neked tetszik, később nem bánhatsz meg! Nem olyan biztos, hogy olyan egyszerű törölni bármit is az internetről! És a likeok és a megjegyzések számítanak legkevésbé. Ami neked pedig nem tetszik, azt törölheted. Nem csak a te szüleid csinálják ezt, megnyugodhatsz :)

Az pedig biztos, hogy nekik mindig te leszel a legszebb

2015. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!