Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mi miatt szoktatok törölni...

Ti mi miatt szoktatok törölni valakit a fb-os ismerőseitek közül?

Figyelt kérdés
Ha pl. nem olyasmiről van szó, hogy csak látásból ismerjük egymást, sosem beszéltünk többet 2 mondatnál.
2015. szept. 20. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Pont most volt egy ilyen hullámom:

- régen találkoztunk, akkor is buliban, nem lett mély ismeretség

- ismerős, sőőt, a családok barátok, de ő kivett engem a hírfolyamából.

- idegesítő hírei voltak - és mivel nem jó ismerős, így a hírfolyamból való eltávolítás nem volt elég, töröltem

- idegesítő csaj. nem akarom nézegetni, milyen közönséges.

- bejelölt évekkel ezelőtt, de azóta se köszön, ha meglát a faluban

2015. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én sajnos hirtelen indulatból töröltem tegnap két ismerősömet, akik közel álltak hozzám.

De mostanában már azért is, mert olyanokat osztanak meg, amik nagyon ellentétesek az én véleményeimmel. És sokszor gyerekkori ismerősökről derül ez ki, sajnos.

2015. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
balliberális propaganda,szivárványos profilképpel az biztos repül
2015. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Kiegészítem, bár ez alap: akivel összeveszünk durván, azt rögtön törlöm, tiltom, ne nézegessen engem. bár mostanában nem sok ilyen van.
2015. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én régebben mindenkit visszaigazoltam, meg én is bejelöltem olyanokat akivel csak egy buliban találkoztunk, így egy idő után azt vettem észre, hogy a hírfolyamon egy csomó olyan "ismerős' van,akit nem is ismerek. Aztán fogtam magam, és kitöröltem mindenkit akiről nem tudtam megmondani, hogy kicsoda, 700 ismerősből maradt 400 :D.
2015. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én azért mert régen egy suliba jártunk de nem is voltunk olyan jóban csak köszöntünk egymásnak.

Aztán volt olyan is, hogy egy osztálytársammal nem voltam jóban akkor minek legyen ismerősöm?

2015. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát mit mondjak...én is tervezem sulis társak és gimis osztálytársak törlését is ... sok ember nem maradna..nem mintha izgatna
2015. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2 oka van:

A ritkábbik ok: teljesen hülyeségeket írogat, posztol rajta.

A gyakoribb ok: teljesen csalódtam a személyében, ilyen valaki inkább ne is legyen az ismerősöm sehogyan se.

2015. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Idegesítő posztok, napi 300 alkalommal oszt meg politikát és Oravecz Nórát, vagy még az állatklinikáról is posztol 5 selfiet, hogy ivartalanítják a kutyáját

2. Csúnya szakítás után, amikor tudom hogy a hírfolyamomon csámcsog az illető, vagy képes lenne valamit írni a falamra

3. És akkor vannak az olyan 1000 éves ismerősök, mint régi osztálytársak, akikkel régen se voltunk olyan jóban, soha nem beszélünk, nem találkozunk, szülinapokkor sem köszöntjük fel egymást, szóval lényegében minek?

2015. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kezdjem meg a volt osztálytársak törlését én is??


egynek gratuláltam esküvőjén, meg se köszönte. Ez nem rég esett le, mikor a gyerekhez akartam, akit lájkoltam előtte. vissza is vontam. Aztán majdnem töröltem is. Gimiben se volt összetartó osztály, találkozóra se mennék, akkor minek?? egyet már töröltem, aki inkább észre se vett egy üzletben

2015. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!