Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltöttök az...

Mennyi időt töltöttök az gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran jelentketek be? Miért?...unalomból?

ha itt vagy akkor csak olvasgatsz, kérdést teszel fel vagy válaszolsz inkább?

Leginkább melyik kategórtát olvassátok?


én mostanában naponta, nosztalgiából (régen sokat használtam, de elfelejtődött aztán most újra felfedeztem)

Inkább csak válaszolgatok, ha úgy érzem valami értelmeset tudok írni

Emberek, sport, családi kapcsolatok.


2015. szept. 22. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakran jelentkezem be, mikor van pár perc szabad időm, akkor írok.

Minden kategóriát végig nézek, de az ezo rovat ver mindent a sötétségben :D

2015. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi párhónapban napi 15x is fellépek. NApi szinten teszek fel kérdéseket, nagyon szeretem ezt az oldalt. Sok választ is adok.
2015. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi 1-2 órát általában, néha többet.


Magányos vagyok és gyakorlatilag úgy használom már az oldalt, mint egy fórumot.


Emberek, felnőtt párkapcsolat és politika az, amit folyamatosan nézek. Néha pedig megyek az ezóóba, mert... hiszek az ilyen dolgokban. 1: De legalább már tudom, hogy miért egy rakat szar az a kategória.

2015. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát attol függ mennyire unatkozom/vagyok magányos. Aztán ettől függően van hogy több órát egy nap (2-3ó v kcisit több ez persze a kérdések számától és témájátol minőségétől is függ) és kinyitok 50 ablakot aztán olvasok és válaszolok azokra amik olyanok h megérje válaszolni rájuk. Nagyon ritkán rakok fel kérdést.

Ember/Család/Számitástech./Elektronika/Tini párk/egyéb.

2015. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4h-t vagyok itt átlagban. Majdnem minden nap jövök. Nincs családom, unatkozom, néha tanulok belőle, valamint szeretek válaszolni erre-arra. Van 4 bejáratott kategóriám, amit vizslatok, mint pl. az "emberek" mezőt.
2015. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!