Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az emberek állandó félelemben élnek?

Figyelt kérdés
Rám is jellemző, és körülöttem szinte mindenkire, hogy egyszerűen nem képesek bízni a sorsban, hogy történhet valami jó is. Állandóan szoronganak, félnek valamitől. Jelen esetben én most épp munkát keresek, és én is szorongok, hogy mi lesz ha nem találok. Pedig annyira szeretném rábízni magam az életre, és bizakodni, hogy a legjobb dolgok fognak velem történni. Mikor és mi sérülhetett meg, hogy ezt érezzük szinte globálisan?
2015. szept. 22. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Média.
2015. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a sors eddig csak magányt adott, míg más embernek mindent megadott, pedig semmit sem tett érte. Van aki szerencsés csillag alatt született, míg másnak az egész élete örökös harc, minden apróságért is.
2015. szept. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!