Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy számok az...

Miért olyan nagy számok az ázsiai nők?

Figyelt kérdés

Ha van is köztük pár szép, legtöbbjük átlagos mintha egymás után lennének legyártva, húzott a szemük, soványak, elől deszka hátul lécek.

Szóval miért?



2015. szept. 23. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Amit leírtál az a japán szépség ideál. De feltételezem távol-keleti(Ázsia picivel nagyobb) nőt csak videóban láttál.
2015. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én láttam már itthon koreai, vietnámi és kínai nőt is, japánt élőben aligha azt láttam képernyőn. :-)
2015. szept. 23. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
khm... [link]
2015. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem ismerjük őket igazán és kialakult bennünk egy "romantikus" kép róluk. Ezért vagyunk (legalábbis én vagyok) odáig értük.


Én már élőben is láttam mindenféle kelet-ázsiait és uhh. Az elől deszka, hátul léc lányokat meg amúgy is szeretem.

2015. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Kevésbé rib ancosak mint pl a hazaiak,van egy aranyos kislányos bájuk és nagyon jók odaadóak az ágyban .


Amúgy egyáltalán nem egyformák .

2015. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Én se értem, hogy mások egyáltalán mit találnak vonzónak bennük, pedig nem vagyok nő. Egyszerűen semmi nincsen egyikben sem, ami akár csak egy kósza szexuális jellegű gondolatot elindítana bennem... semmi.


El tudom ismerni, ha valamelyik szép, mert nem vagyok vak - nem erről van szó. Viszont sem a linkelt kép/ek, de főleg nem a valóságban nem tetszik, nem vonz egyetlen ázsiai nő sem - vagy fekete, ha már újra ez a téma.

2015. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

az alárendeledő,naiv,buta,félénk,engedelmes beállítódásuk miatt.

az ilyen mentalitású nők rendkívül izgatóak tudnak lenni egy dominanciára és irányításra gerjedő férfinak.

2015. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Ízléseken buta dolog vitatkozni. Kinek ez tetszik kinek az, kinek meg ez is ,az is .
2015. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%

[link]

hmmm fincsi :D

2017. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!