Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csúfolnak és...

Mit tegyek? Csúfolnak és rajtam röhögnek az osztálytársaim mert csúnya vagyok, csendes és béna, leginkább tesiből.

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni(170 cm,65 kg vagyok)próbálok jobb ruhákat hordani,kicsit sminkelem

magam de attól még az arcom nem fog megváltozni.

A csendességen sem,persze egy ideig magamra tudom erőltetni hogy beszélgessek mindig valakivel de 1.ez nem megy sokáig 2.úgyis látszana hogy csak erőltetni próbálom.

A röplabdával is gyakoroltam(mostanában röplapdázni szoktunk óràn)de előbb utóbb mégis elbénázok valamit.

Senkivel se tudok beszélni erről a barátom is csak annyit mond hogy ne foglalkozzak velük és már érezhetően tereli a témát másfelé.



2015. szept. 24. 10:59
 1/9 A kérdező kommentje:
ja 17 éves vagyok,10.-es mert egyszer sajnos megbuktam+évvesztes vagyok.
2015. szept. 24. 11:03
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Nekem már onnantól kezdve nem vagy szimpatikus, hogy lány létedre megbuktál... Az ilyen bukdácsolós lányok pont a te ellentéteid szoktak lenni szóval valami nem okés...
2015. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%

Igaza van a barátodnak,nem kell velük törődni:D

Bár a csendesség néha tényleg zavaró tud lenni, nekem is volt annó csendes osztálytársam és hiaba akartunk vele beszelni nem lehetett :D

Senki sem tökéletes az én vérmérsékletemmel tuti vissza szólnék nekik, de mindenki más.. :)

Elég gáz hogy 17-18 évesen csúfolódnak ez is arra utal hogy nagyon gyerekek még :)

Tényleg engedd el a füled mellett ezeket..

Miért lennél csúnya? Nem vagy az :)

Ne görcsölj ezen :)

2015. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

2es ne haragudj de akkora baromság amit írsz..

Bárki megbukhat, volt olyan osztálytársam aki megbukott és lekerült hozzánk utána színtiszta 5ös bizije lett..

Nem ezen múlik..

Már megbocsáss ;)

2015. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos ki kell bírni, a suliban mindig van egy legszebb csaj, legmenőbb srác és mind a srácok, mind a csajok, mindenkit őhozzájuk mérnek... De ne aggódj, a középsuli végével ennek is vége lesz... És minél távolabb leszel a sulitól annál bagatelebbnek fog tűnni ez a probléma... Ráadásul sokszor az ilyen "csúnya" lányok nem is csúnyák, csupán nem jól öltözködnek, nem jól hordják a hajukat ilyesmik...

Pl nálunk az osztályban volt egy nagyon ronda csaj, mindenki rondának tartotta, egyszer kettesben mentem a csajjal strandra, mert jó barátok voltunk, ott a strandon jött össze a pasijával egy 5 fős fiú társaságból, akkor jötten erre rá, hogy az ö számukra ez egy idegen lány és nem a közösségük legszebbjéhez méregetik... Mellesleg velem is megtörtént ugyan ez, a feleségem, aki szerintem a legszebb nő, őt is végig szivatták suliban azzal, hogy csúnya... És ismerem néhány régi osztálytársát és az ő szemükben a mai napig csúnya...

2015. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megbuktam egyszer matekból, azóta meg egyetemet végeztem. Semmit nem jelent, legfeljebb azt, hogy valamelyik tanárod egy rühes gyökér!
2015. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az jó, ha állítólagos csúnyaságod ellenére van barátod. Akkor mégsem vagy annyira csúnya. Nem tetszik a barátodtól, és lehet, más barát után kell majd nézned, hogy nem beszélheted ki magad. Meg is kérdezheted tőle: Téged nem érdekelnek az én lelki problémáim? - Ami az osztálytársakat illeti, ne eriőltess magadrna semmtit, ha csúfolnakü, a legjobb öniróniával el
2015. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elromlott a gépem, itt a folytatás: szóval, ha csúfolnak, próbáld öniróniával elütni a dolgokat, a humor mindent megold. Mondd, hogy hát,sajnos, én már csak ilyen vagyok, legalább nektek van min, kin szórakozni, örülök neki - de ezt úgy mondd, hogy lássák rajtad, tényleg nem érdekel, amit mondanak.Aztán folytathatod azzal: Inkább azt mondjátok meg, mi volt mára feladva, illetve ne pont ezt, hanem tereld a tanulásra a szót, kérdezz tőlük valamit, te érted ezt vagy azt? Segítsél, légy szíves, én nem értem matekból ezt meg ezt. Akkor lehet, hogy másképp fognak majd rád nézni, mintha felvennéd, és elkezdenél duzzogni.
2015. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget,tanácsokat. :)

De érdeklik a problémáim a barátomat,minden másról beszélhetek vele,vagyis hát erről is,csak ehhez azon kivül hogy ne foglalkozzak vele nem tud mit szólni...

2015. okt. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!